Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bu yazına çok guldum ya allah da senin yüzünü güldürsun inşallah canım benim. buraya girdiğimden beri artık başkakari için dua ediyorum yaa. rabbim hepimize versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

allah aglatmasın canım hıc bırımızıınsallah evlatlarımızla guldursun hepımızı. buralard gezındıgıne gore bızdensın sende hı ? ne tedavısı goruyorsn canım ?

evet canım ilk defa hem klomen hemde çatlama iğnesi oldum

Anladım hayırlısı canım bak benim bu ayda kaldi esimin is saatleri degisti nisana kadar dun birlikte olduk dunle kaldk smdi ck kotuydum esim saglsn takma hyrlsni dile tkrsan olmaz öbür aya olur inşallah dedi bnde tekrar klomen kullancm da dktrm bna igne vermiyor nedn blmyrm

Cok saol arivercim

inş canım yapacak bişi yok hayırlısı böyleymiş. Olmuyosada vardir rabbimin bi bildiği. bENde tekrar klomene başlayacam adet olmayı bekliyorum. sEnin yumurta kendi çatlıyodur belki yada istediğini söyle verir bence

gelcek inş vakti zamanı geldiğinde....

hayırlı olsun tedavin canım. bende inş bu ay aşılama olacak benim ilk aşılama. deneyiminden bahseder misin aşılama olnca nası oluyo yani sonrası felan.

Canim benim asilama biraz tuhaf oldu.. Asilamayi yaparken ince bi plastik siringa gibi bsy kullaniyolar o yolunu bulamadigi icin maşa tarzi bisey taktilar bana oda baya canimi yakti ve iki gun kanamam oldu.. Catlatma ignesinden bigun sonra bende sanci basladdi doktor iyiye isaret yumurtN catliyo dedi.. Ama sonradan agri sanci olmadi ama bi hafta kadar sonra lekelenme oldu ama malesef adet oldum.. Bukez yine o maşayi kullandi doktor ama gecenkine bakilarak daha az acidi ama kanama oldu yine.. Bu ay catlatma igmesinden sonra cok bi agrida olmadi galiba vucudumda alisti artik :) insallah bukez mujdeli haberim olur.. Hem bu ay iki yumurtam varmis, pek bsy ifade etmiyomus ama ne biliim sanki bi kiz bi oglan olacakmis yani insallah.. Allahtan umit kesilmiyo iste :) Rabbim sanada tedavinde kolaylik versin ve burdaha gerek kalmadan mujdeli haberi o guzel duyguyu tattirsin hepimize

benide eklermisin cnm klomen+çatlatma iğnesi bat 22.03.2014 inş. ugurlu gelir herkese

Canim kirikkale diye bi sehir bilmem duydunmu ankaraya yakin bn tayinmzn ciktgnda ankaranin bi ilcesi diye dusunmustm

bilmem mi canımm ünivi orda okudum ben yalnız biz ordayken hiçde ucuz bi şehir değildii gerçi biz o zmnlar öğrenciydik o da var şuan doğu görevindeyiz bizde sen bide doğuya gel de pahalılığı kazıklığı burda görr özelliklede bizlere

ben bugün hastaneyi aradım doktorum nöbet çıkışı istirahatliymiş yaa canım cok sıkıldı bugün 3. günümdü yarın gitsem bişey olur mu ????

Biz zaten dogudan geldk bir sene oldu geleli oraya gore cok cok ucuz burasi ogrencyi pek tutmylar burda cok belli ew bile verirkn kiz verir gibi dawranylar

Biz zaten dogudan geldk bir sene oldu geleli oraya gore cok cok ucuz burasi ogrencyi pek tutmylar burda cok belli ew bile verirkn kiz verir gibi dawranylar

ben hep yurtta kaldım ama o durumlarla karşılaşan cok arkadaşım vardı biliyorum..ordayken gitsem şurdan bitse 4 sene diyordum ama şimdi orayı özlüyorum sanırsammm...eşimle orda tanıştım ben en güzel anısı bu sanırım belki burdan gidince burayıda özlicem bilmiyorum gerçi hiç zannetmiyorum daaa bir biteydi hayırlısıyla

Beklemedeyiz canım ben klomen kullanıyorum tekrardan 3 günümdeyim ve bal tarçın+çörek otu karışımı içiyorum ve belime yakı yapıştırcam canım sen neyaptın nasılsın

canım adetinni kaçıncı günü gittin bugün 3. günüm kaçırdım doktoru yaa istirahatliymiş cebi var kafana takılan bişey olduğunda ara dedi ama çekiniyorum rahatsız etmek istemiyorum istirahat ediyordur 4. günü hormon testi olmuyor dimi sanırım onu alcaktı benden yaa

Canım ben geçen ay gittiğimde yumurtalarım güzel oluşmuştu ama bu ay çağırmadı beni kontrol için bakalım bu ay neolcak ya hayırlısı ama üzülüyorumm içten içeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…