Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bana gelınce benımde hafıf hafıf oluyo agrım kasıklarımda solda daha fazla . bıde cok gazım var afedersınde ayaklarımı usutuyorum sanırım ben canım

bat 17 iğnenin 11. günü doğrumudur ki acabaa kan testi yaptrıyımmı yarın ozaman diyolardı ya 14 gün sonra doğru yanıt çıkıyor diee

canım benide eklermisin klomen 2. deneme bat 7 nisan yaş 29

Son düzenleme:
bana gelınce benımde hafıf hafıf oluyo agrım kasıklarımda solda daha fazla . bıde cok gazım var afedersınde ayaklarımı usutuyorum sanırım ben canım

benmle aynı belirtiler işte inşallah hamişzdir ama ben başka sitede doktora sormuştum en doğru sonuç için 14 15 günü geçirin iğneden sonra dedi

bat 17 iğnenin 11. günü doğrumudur ki acabaa kan testi yaptrıyımmı yarın ozaman diyolardı ya 14 gün sonra doğru yanıt çıkıyor diee

yaa yaptırsan mı acaba yada adet gununu beklesen mı sıgara falan ıcıyorsan hemen bırakkkk yada yaptır test anasını satııım hayırlı haberını ver ınsallah ıdrar testı varmı evde baska ? varsa yarın sabah ıdrarınla bıdaha yapsan.

idrar testi sipariş wermştm hafta sonu girdi araya gelmedi eşime aldırdım 1 tane eczaneden yarın siparişlerde gelir 6 gebelik testi aldm :)) yarında yapıyım çıkarsa kan tahliline gidim ozamann ayy inşallah yarabbim yaa yeter bea kendimizi kastığımıız olsun artık

bide sigara napar ki içiyorumm

bu son kasıntı olsun ınsallah bı rahata erek artık allahın ıznyle hayırlısıya

İnşallah canım ama bilmiyorum umutlanmak istemiyorum cunku yikiliyorum sonra pekte umutlu degilimya bibilmiyorum rabbim verrse olur ama bilmiyorum umutlanip yıkılıyor um kac aydir

serın ol canım hayırlısını dıle hep bu ay olmayacaksa hayırlısı budur zaten unu düsün

isyan hamilemisin canım..
çok sevindim takvimini gördüm şimdi..
Rabbim sağlıklı kucağını alamayı nasip etsin,gözün aydın canım..
darısı başıma..

çok tşk ederim canım Allah razı olsun saol..
daha kesemizi falan görmedim ama sanırım hamileyim..
darısı tüm isteyenler,n başına inşşş aminnn

çok tşk ederim canım Allah razı olsun saol..
daha kesemizi falan görmedim ama sanırım hamileyim..
darısı tüm isteyenler,n başına inşşş aminnn

görürsün Allahın izniyle keseyide görürsün,kalp atışınıda duyarsın,cinsiyetınıde öğrenirsin...
amin canım inşallah

bende perşembe yada cuma başlayım o zamn..kahverengi olacak dışı dimi soğanın cnımm ?
Malesef canım ((( 1 tane olmus oda 18mm olmussss
hayırlısı canımmm tek tutsun da tek olsun
inşlh bu ay ümitli qibiyim ama yınede kendımı odaklamıorum sonradan qercekten üzülüorum bugunde bitti son 4 gün:)
inş bebişin seninle olur
kesin midem bulancak ama bebiş için mecburum içmeyee gelse bari eşşek sıpasıı gelmi yo daa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…