Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

aynen aynen:) inşlhh rabbım isteyen bekleyen herkese nasip etsın işte ilk hamıleleıgımde zor olmustu 1.5 yılda sımdı korkuyorum ya buda böyle olursa diye

korkman cok dogal canım ama ıcını ferah tut hayırlısıyla olumlu sonuca ulasırsın duanı bol et kuran oku guzelce

kızar mıyım ben sana hiç kuzummm latife yapıyorum.

okuyorum süreklı senin bat ne zaman cnm

allah kabul etsın ınsallah kuzum benım rabbım sevdıgı kulunun sesını cok duymak ıcın ıstedıgını gec verırmıs bızı de sevıyo demekkı hahaha ınsallahhhh
benım bat 18 mart canım . klomenımı ıctım ıgnemı oldum ılıskımı yaptım beklıyom

bu arada asılama ıcın erken degılmı kzuucum 4 yada 6 ay boyunca klomen tedavısı devam edebılıyo bıldıgım kadarıyla

canım doktorum 2 ay klomen kullanıcaz dedi. olmadı bu seferde film istedi tüpler açıksa 3 aşılama denicez dedi oda olmazsa tüp bebek dedi. evet 6 ay klomen tedavisi olan var bana böyle dedi demekki böyle uygun gördü. bide bayadır istiyorum benim böbrek taşı rahatsızlığımda sürekli tekrarlıyo bu nedenle tedaviye başlayamadık bi türlü belki de bu yüzdenn.

iyi iyi herşey yolunda demek bide hayırlı haber qelırse ooo süper olcak ya cnm ayıptır sorması idrarın ne renk benım limon sarısı gıbı bazen dahada koyu oluo acaba iğneden mi diyorum:Syada üşüttüm yada hamileyim yada gercekten kafayı üşüttüm artık acaba acaba demekten yoruldum:)

canım çok fazla kafana takma böyle yaparsan kendine edrsn vakit geçmek bilmez başka bi meşkale bul kafanı dağıt. az bi zaman bekleyp inş güzel haberlerini alırsın biraz sabır ve rahat ol.

neden iptal edildi peki doktor söyledimi sana ben kürtaj olduğumu söyleyince doktor rrahim filmi dedi önce sonra ultrasyonda bakınca iyi durumda görünüyo önce klomen tedawisi başlayalım ozaman dedi

cnm ben yurtdisinda yasiyorum.operasyona 1 gun kala nedense arayip iptal edildigini bi dahaki adet tarihimde tekrardan randevu almami solediler cnm.ben tr doktora gittim 3 ay klomen ve duphaston kullanalim dedi.burada doktora gittim hatta o zaman daha 5 aydir korunmuyordum cok erkendi ama o zaman andevu verdiler rahim filmi icin.demmekki burada tedaviye baslamadan rahim filmi istiyorlarmis cnm.ama ben bu ay olmasini cok istiyordum,cunku hamile kalmaya yardimci oluyormus sanirim rahim filmi oyle duydum:44:

hıımm anladım kuzum benım rabbım gonlune gore versın ınsallah dualarımız en guzel ılacımız :) allahın ıznıyle ınsallahhhhhh gerek kalmazzzzz ılerı tedavılere.

haha sabah ne dusundum bılıyor musun çişim geldı acayıp sıkıstım ''ayy acaba mı'' dedım. sonra guldum kendı kendıme hapsırsan gebemıyım dıyon kızım salaklasma dedım yanı gebe kalsam allahın ıznıyle doktor gebesın dese ''dogurmadan ınanam doktor hanım ''dıcem o derece yanı hahahaha. o kadar dusunmemeye calıs ıdrar gelınce o ıctıgın su fazlalıgına gore degısır az su ıcıyorsan koyu gelır cok su ıcıyorsan beyaza yakın lımon sarısı gıbı bı renk olur . yanı canım bıldıgım kadarıyla ıdrar rengı gebelık belırtısı degıl

ay inşallah.... hiç deişik bir belirti yok yada ben wücudumu dinleyemiyorum bilmiyorum sadece adet olucak gibi karnım ağrıyo....

belirti aramak dogru degil aslinda.eger belirtiler gercek olsaydi ben her ay hamileydim yani.o kadarki belirtim oluyordu,psikolojikmen.onun icin belirti arama cnm adetin gecincede direk kan testinde baktir tatlim.

inşlh çatlar ya peki iğne wermedımı dktrun sana

Yok canım bu ay vermedi diger aya eger catlamassa vuralim bi kendiliginden catlicakmi bekliyelim dedi ama sanirim catladi cunku kasik ağrım var tek tarafli ve akntim cok az bilmiyorum bakalım nisan 20 sini bekliyorum adetim aslnda 30 gune bir olur ama gecen ay 50 gunde oldum bakalım beklicez

cok guldum cnm ya bende senin gibiyim,farkli bi durum gozume carpar capmaz interneti aciyorum bakiyorum hamilelik belirtismi diye bi de benim adetim gecikince testsiz idrar benim icin idrar degildi yani her lavabo gittigimde test yapiyordum,sanki olsa az oncekinde cikmayacakmis gibi.ama umut dunyasi iste ne yaparsin:18:

Arkadaşlar geceden beri sidetli kasık ağrısı yaşıyorum sizce bu agri ne ama sadece sag kasigim acaba yumurtam mi catliyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…