Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benim ilk qebeliğimde öyle oldu rahım fılmı cekıldım o ay hamıle kaldım ama 6 aylıkken meleğimi kaybettim

Canım ya böyle bu durumda ne denir bilmiyorum Rabbim herseyin hayırlı sini versin biseyleri cabaliyoruz rabbm hayırlı sini nasip etsin çok üzüldüm ....

tAMAM CANIM ÖNÜMÜZDEKİ AYA ÖYLE YAPARIM

Senn msji tlfndn girdigim icin kaybettim canm o yüzden burdan yaziyim dedim..iste dedim ya bi rahatsizlik varsa onu giderdigiginin isaretiymis akintida..ama bende hic olmadi aksine dahada azaldi .. Yapmani tavsiye ederim baslarda icmek zor oluyor ama sonradan alisiyorsun..

O kadr cok kisiye cvp yamizsin ki nerden cvp yazacagimi karistirdim sana :)) daha önce yazdigimin altina cvp yazdim canim

O kadr cok kisiye cvp yamizsin ki nerden cvp yazacagimi karistirdim sana :)) daha önce yazdigimin altina cvp yazdim canim

cnımmm bugün cok yoğundum yaa öyle yazmak zorunda kaldımmm adetinin 7. günü başlıyosun dimi canımm ?? birde 15 gün kullanıyorum snırsamm anlatabilöir misinn cok oldum ama kusura bakmaa bi sürü tarif var çünkü

canımmm başka yumurtan var mıydıı ?? durmak yok yola devammmmmmmmm

iğneden sonraki 3.günüm ağrım geçti sanırım çatlama sonlandı.iğne vurulduğunda 20mm idi belki ondan çabuk oldu.ama ilacın etkisinden halsizim biraz.inş sonucu güzel olur

:) olabilir canım..ya genelde 7. günü baslandığı söyleniyor ama ben adetim bittikten 2 3 gün sonra basladım..evet 15 gün kullanıyorsun..
sabah aksam her defasında taze yapacaksn tabi ac karna yemeklerden önce bir bardak ılık bi şekilde içiyorsn..inşallah faydasını görürsün..
olur mu canım istediğini sorabilirsn..

evrakcu dediğim gibi filmden ben çok korkuydm ancak korktuğum kadar olmadı çok az bi ağrım oldu. soğan kürüne gelince evet ılık içtiyorum tadıda bildiğin soğan ama sulu olnca bi değişik oluyo insan öyle rahat rahat içemiyosun yani en azndn ben içemyrum rahat rahat yinede umut edrk zorluyrm kendimi. saraçoğlunda akıntı artar yazıyo ama bende yok gibi azaldı resmen. yeni tedavinde hayırlı olsun inş. rabbim bir an evvel evladına kavuştursun seni ve burdaki bütün arkadaşları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…