Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

tam 13 hic bisi olmaz dediler daha iyi senin icn asilamadan snra iliski olcagi icin sanslsn dedi ya
ay cokmuşşş yaaa kızz 5 iz 10 uz olmasın sonraaa birisini bana verirsin artık dimi

tmm cnım eşime aldrayım da yaptırayım ben ondan inş faydasının görürüz sağol kuzumm

tmm cnım eşime aldrayım da yaptırayım ben ondan inş faydasının görürüz sağol kuzumm [/QUOTE]

iNSALLAH CANIM BENIM MUTLAKA VARDIR BIR FAYDASI DIYORUM BENNNN :2:

demekki sende gercekten etkiliyormus adetini de etkilemis.diyet yapiyormusun peki simdi ins zayiflarsin cnm kac kilo olman gerek peki en az.

rica edrm kuzucumm. inş güzel haberlerini beklyrm..

slm cnm benim sansizligim yine kendisini gosterdi ve yarinki rahim filmi randevum bir daha ki adet tarihimde belli olacak yeni bir randevuya gore degisti cok uzuldum ama elden bisey gelmiyor vardir bundada bi hayir diyorum.belki rahim filmine gerek kalmadan bu ay klomenle hamile kalirim ins.

ay cokmuşşş yaaa kızz 5 iz 10 uz olmasın sonraaa birisini bana verirsin artık dimi

tmm cnım eşime aldrayım da yaptırayım ben ondan inş faydasının görürüz sağol kuzumm

ayyyy ikiz tutarmi dersn insallah ya.rabbim.sanada cifter cifter versn dua edelm birbirimize ewrakcuuuuuu

cnm bilgilerin icin cok tsk ederim ama malesef randevum bir dahaki adet tarihimden sonraya kaldi.bebegini kaybetmene uzuldum.rabbim tekrardan nasip eder ins.hem hamile kalabiliyormussun bunuda gormus oldun cnm.bu arada rahim filminin gebeligi kolaylastirdigini bende okumustum.bakalim artik bi dahaki aya kaldi umutlsr

yaaa ben kiloyla alakali bir durum oldugunu dusunmuyorum .. :26: cunku suanda hamile cok kilolu
90 nin uzerinde bir bayan arkadasim varrr ...

evet cnm bende kesinlikle kilo ile alakali oldugunu sanmiyorum.yasadigim ulkede cok kilolu bayanlar var ve surekli icki ve sigara kullanmalarina ragmen oluyor.aslinda rabbim nasip ettikten sonra hepsi bos cnm ya bunlar bahanesi oluyo.ama biz yinede elimizden geleni yapip tevekkulu Allaha birakmaliyiz.

arkadaşlar merhabalar nasılsınız benim dün acayip sancım oldu kasıklarımda yumurtamda klomen kullanalı 1 hafta oldu hasta olmama 10 gün var ama gece adet sancısı çektim bildiğiniz bugünde hala kasıklarım ağrıyor bildiğiniz gibi diil ama çok sancılı yürümem zorşıyor o derece bide ben dün havuç suyuna başladım 2 bardak içiyorum acaba diyorum yumurtalarımı çatlatmada onunda mı etkisi oldu bilgisi olan benimle aynı olan varsa lütfen yazabilrmi çok merak ediyorum çünkü sancım çok oldu ya alla allla

oku ısyancım ... Nasılsın bu arada uyku halıne devam mı

yaa gece sürekli uyuyyorummm ama sabahtanda uyanıorum erkenndennn...öğle sonundadda böle oluyorumm dün akşam kursta derste uyuyakalmışım masada

çok saoll bebeğimmm Allah razı olsunnn

aha işte aynısı bende oldu..14-15. günümde öle bir ağrım olduki yürüyemiodummmmm...ama demekki o ara büyüdü ve çatladıı

aminn canım..
ya ben şimdi ne tesbihat çeksem acaba..

hamilelikte dua cok onemli cnm bol bol dua etki evladin hayirli bir evlat olsun.rabbim nasip ediyorsada hayirli evlat nasip etsin.hayirsiz evladin imtihanida zor cunku.bu arada cnm benimde bi tavsiyem var eger ayva yiyip yanagina parmagini bastirirsan bebisin gamzeli olur batil inanc ama uygulamkta fayda var

canım merhaba bişi sorucam hamilelik belirtilerin ne oldu yani hasta olucakmısın gibi oldumu kasıklarında filan ağrı oldumu anlatırmısın canım

canım daha öçnce yazmıştım buldum ekledim hepsi u bende olanların..
kızlar hepsini anlatıyorumm..
klomen kullandım bu ay biliyorsunuzz..
şimdi adetin 3. günü klomene başladım günde 2 kere 5 gün kullandım...
adetimin yaklaşık 10. günü ben hergün akşam havuç suyu içtim ( 2 havuzu bir çezveye 3-4 parçaya böldüm kaynar suyun içine attım..15 dk kaynattım ve ılıyınca içtim..bunu yaklaşık 6-7 gün yaptım..günde bir tanede incir yemeye çalıştım ama hergün yemedim...
adetimin 14-15. günü çok ağrı çektimmm..16. gününden itibaren göğüs ucu acım başladı.. 16. günde duphastona başladım...10 gün içecektim ama ben 15. gün unutunca 9 gün içtim 25. gün bıraktım..
16. günden bu yana göğüs ucu acım var..
21. gün progesteron testi yaptrdım 42 çıktı..
23. gün adet ağrısı başladı aha dedim erkenden gelcek..akşamda peçeteye çok az kan geldi..aha dedim erkenden adet oluyorummm...
sonra tek bir pembe kandan sonra birşey daha gelmedi...
24. gün çok ağrım oldu resmen adet olcaktımmm ama gelmiyordu..
25. gün sabah idrar testi yaptm silik çizgi çıktı..sonra kan verdim 17 çıktı...
ve hala hafif ağrım var ve adet olcak gibiyimmm...
tüm deyatları yazdım hepinize yardımı olur inşşş

çok saol canım inşş herşeyy güzel olur inşşş

canım duphastonu doktorunmu verdi kendiliğinden kullanmadın dimi yani

ayy bak yüzümde bi tebessüm oldu ayyy yaa çok heyecanlıyım acaba diyorum canım dua edin bana nolur

çok dikkat et ve kesinlikle gün aşırı ilşki yaşayın canım..

haaa birde kızlar dünden beri sölicemm unutuyorummm..
bana bir arkadalım sölemişti..ilişkiden sonra 15-20 dk ayaklarımı kaldırdım sonra yavaşca sağıma dönüp cenin pozisyonunda yarım saat yattım...bunuda yapın scenin pozisyonu ama tamammı...ve sağ tarafff...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…