Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar ilk önce herkezim Allah yardımcısı olsun. ben ilk aşılamamda başarısız oldum doktor ilk önce klomen falan hiç bir tedaviye başlamadan hemen aşılama önerdi bizde yaptırdık ama tutmadı şimdi klomen verdi fakat kolmeni pek fazla önermiyorlar doğrumudur bebeğin tutunacağı zarı inceltiyormuş ve bebek tutanamıyabiliyomuş birde bana sadece klomen verdi çatlama iğnesi v.s. hiç birşey vermedi konu hakkında detaylı bilgimde yok o kadar tecrubesizimki biraz yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek başından geçenler yada bilgisi olanlar varsa lütfen yardımcı olurmusunuz

Canım klomen zarı inceltiyormuş ve bebek tutanamıyabiliyomuş böyle birşey olsa kimseye klomen vermezler klomen ile hamile kalan okadar cok bayan arkadaşımız var ki doğum yapmış olan bir de klomen bittikten sonra doktor yumurtalarının oluşup oluşmadığına bakmak için adetin 12 günü kontrole çağırıyor ve eğer çatlamaya hazır yumurtaların varsa iğne veriyor bazen iğnesiz çatlamaya bırakıyorlar canım

Cevapladığın ve yardımcı olduğum çok çok saol canım. Sen nerde yaşıyorsun yani istanbulda isen önerebileceğin bir doktor varmı şuan gittiğim doktor inanılmaz pahalı ben altından kalkamıyorum çok zorluyor beni üstelik yeterli bilgide vermiyor bana sadece klomen yazdı gönderdi iğneyle alakalı veya yapmam gereken hiç bir şey söylemedi

Canım ben ankaradayım istanbul'da bildiğim doktor yok malesef doktorum bana adetimin 5 günü ilaca başla sabah akşam iç dedi ve 5 gün sonra ilaç bitti sonra 12 günü muayene olmaya gittim ve yumurtaların oluşmuş dedi çatlatma iğnesi vermedi çünkü kendiliğinden çatlıycak boyutta olduğunu söyledi canım şuan adetimin 33 günündeyim bekliyorum adet olurmuyum olmazmıyım belli değil henüz canım

Anladım canım çok saol Allah hepimizin yardımcısı olsun :)

cnm ben istanbul hospıtala gidiyorum ikitellide memnunum doktorumdan

kizlar biraz once doktordan geldim 13tane yumurta var en kucugu 17cikti bu kadar cok olmasi normalmi doktor normal dedi.yarin gece 23.00igne olacak cumartesi sabah 8de asilama olcak

evet bende öle biliyorum saraç oglundan televizyondan izlemiştim göstermişti
bende öyle biliyorum kuzumm
707 YA VARİS çektimm kızlar hepiniz adınaaa
kuzuuuummm Allah c.c. razı olsun Rabbim c.c. bebeğini vatanına milletime dinine insanlığa ve anne babasına hayırlı evlat etsin inş ahlaklı tertemiz bi çocuk olsun parmakla gösterilsin inşşşşş kuzummmmmmmm
kizlar biraz once doktordan geldim 13tane yumurta var en kucugu 17cikti bu kadar cok olmasi normalmi doktor normal dedi.yarin gece 23.00igne olacak cumartesi sabah 8de asilama olcak

13 müüüü yanlış mı okudum kiii yda yazdın kiii ilk defa duydum vllahi bu kadar cok..

13 müüüüü canım çok yumrta olduğunda genelde çatlatma iğnesi vermezler çoğul gebelik olur ve riski fazla olur diyeee..kafam karıştı..

amin bebeğimm aminn..sizlerde nasip etsin..
yatarken kalkarken her an dua ediyorum canımm

canımsınnnnnnnnnnn kuzummm hmilelikte dua cok ama cok önemli anenin her hali bebeğine yansırmış...canım aşılama yapcakmış ben o aşamayı bilmiyorum ama banada cok geldi..geçen gün saracoğlu açıkladı tüp bebekte 60 yumurta vs coğaltnlar var dedi.bu kadını 60 ay yaşlandırmak demektir dedi offff dedimmm inş hiçkimse o aşamalara gerek kalmadan hamiş olurr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…