Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar doktora gittim klomenle 2 tane yumurtam gelişmiş biri 19cm diğeri 14cm sizce nasıl yarın sabah 10 da yumurta çatlatma iğnesi yapacak inş. hayırlısı

hamile olup olmadığımı henüz bilmiyorum canım göğüsümün ordan anlamam kı kıyafetten dolayı sıcak ama arasıra sıcak basıyor akıntım devam edıyor

anladim ama benim demek istedigim o degildi su sekilde ... eve gittiginde ustunu soyundugunda gogus altlatini
elle oyle kiyafetten dolayi isinma falan degil boyle alev alev icten bir sicaklik olur .. Onu demek istedim var mi diye

kızlar doktora gittim klomenle 2 tane yumurtam gelişmiş biri 19cm diğeri 14cm sizce nasıl yarın sabah 10 da yumurta çatlatma iğnesi yapacak inş. hayırlısı

hadi yasmin6734 bence cok guzel ... ignede vurulucan Sabah ister misin iki yumurtan da tutsun gelsin ikizlerrrrrr :13:

hadi yasmin6734 bence cok guzel ... ignede vurulucan Sabah ister misin iki yumurtan da tutsun gelsin ikizlerrrrrr :13:

inş. cnm benm çok saol valla ne güzel olur bu ikinci iğnem olacak ilkinde 1 yumurtam oluşmuştu doktor güzel yumurtan var dedi yarın sabah 10 da iğne olacam perşmbe akşam 10 ilişki dedi 36 saat doldurmam lazım saati çok önemli dedi inş. bu tutar hayırlısıyla

coooookkk tsk ederım cnm:)pkoluydum rabbım dualarımı kabul ettı meryem suresı okuyordum öyle ıste 9 ay oldu evlenelı 5 aydır ıstıyorduk:)

bende 9 aylık evlıyım hazıran 9 da evlendım aynı ay heralde :) benımde klomende ılk ayım bugun catlatma işnemi oldum dua et bana ve ben gıbı ısteyen herkese ınsallah canım benim rabbim bizleri cok bekletmesın inşallah

hadi insallah hayirlisi ihmal etmeyinnnn ayaklari da dik havayaaaa sirtini belini sicak tut emiiiii

gittim canım aldım işneyi 10 tl verdim ben bugun vurundum yarın ılışki dedi doktorum dua et bana da bn gıbı ısteyen herkese kuzum

canım benim hayırlı olsun bitanem. öncelikle olacak de ve buna inan tamam mı. ondan sonra 3 gün üstüste ilşki olsn daha sonra gün aşırı yapabldğnz kadar yapın canm. ne kadar yaparsn o kadar şansn artar. rabbim inş bebişini bu ay nasip etsn canım.

Benimde var canim cevremde senin kilon cok iyi benimkini duysan haklisin dersin 1.60 77 kiloyum bu aralar dikkat ediyorun ama yediklerimin cok etkisi oluyo gecen aylarda reglim 1ayi geciyodu bir ay sebze agirlikli beslendim hemen sonuc aldim gecen ay 8gun gecti oldum

kızlar merhabalar nasılsınız?? size birşey danışmak istiyorum benim adet günüm yarındı ama pazar gece bende leke şeklnde kan geldi dün ve bugün de devam etti bende adet başlar dye doktora gittim bahsettim sorun olmaz dedi bana klomen verdi ama ben cesaret edip içemedim napmalıyım sizce..bi arkadaşa sordum ya bebek varsa o gelen yerleşme kanamasıysa dedi aklımı iice karıştırdı ama belimde ağrıyor adet olcakmışım gibi..

canım doktorum ılıskı bugun degıl yarın olsun dedı sana ne demıstı doktorun ?

cok ıyı canım bende bugun gıttım bırı 13 mm bırı 19 mm ıgnemı bugun oldum ben hadı hayırlısı olsun ınsalah canım dua edelım bırbırımıze

Arkadaslar cogunuza dr nuz yumurta takibi yapmış ve igne vermis peki bende ilk buay basladim sadece iste ilac bitnce 2gun ara 1 hafta ilişki 14gunude kontrole gel dedi :/ yumurta takibi igne vs birsey soylemedi

catlatma ıgnesınden ne kadr sonra ılışki dedi doktorunuz kızlarrrr bı cevap bana bi cevappppp

Kizlar benim midem bulaniyo acaba rengli olcam diyemi keske bebis olsa ama dun daha test yaptim bisey cikmadi

test yaptım negatif...bu aydan iyice umudumu kestim artık inş gelecek aya bebişim benimle olur.kırmızıları bekliyrummm herşeyin hayırlısı....

test yaptım negatif...bu aydan iyice umudumu kestim artık inş gelecek aya bebişim benimle olur.kırmızıları bekliyrummm herşeyin hayırlısı....

yaaa sayfayı nasıl heyecanla açmıştım...
olsun kuzucum herşeyde bir hayır vardır..
bu ay havuç suyu içiyorsun, bline yakıda yapıştırıosun tamammı bebeğimmm

yaaa sayfayı nasıl heyecanla açmıştım...
olsun kuzucum herşeyde bir hayır vardır..
bu ay havuç suyu içiyorsun, bline yakıda yapıştırıosun tamammı bebeğimmm

hayırlısı kuzummmm sabah namazında öyle dua ettim ve test yaptım negatif..üzülmeyeceğim dedim gercektende şuan bir durgunluk var ama cok üzülmedimm herşeyin hayırlısı inş bende gelecek aya hamiş olurumm adetim gelsin geçsin şu yakı işini anlat kuzum hiç yapmadım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…