Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet canım bendede aynı şeyler oluyo bıktım bu klomenden

yok canım şu anda normal folik asit kullanıyorum sadece..
folis plus diye birşey.. başkada birşey kullanmıyorum..
sabahları 2 ceviz yiyorum..günde 1 bardak süt tamam özel yaptığım başka birşey yok...

anladım canım iyiymiş süt yoğurt zaten iyi maşallah canım dikkat edin kendinize

Sanmam canım yaa..ben günde 2 tane kullandım...zaten şase olarak satılıyor suya karıştırıp içiosun...
sabah akşam içtim benn...

EVRAKCUU benimde çok uykummm varrrr

bi dünyaaa iş geldi kuzumm yaaaa onları hallettim ma uykum yinede kaçmadı cay içiyorum şimdi belkimmm açarr

sabahları 2 ceviz yiyorum..günde 1 bardak süt tamam özel yaptığım başka birşey yok...

kuzuuuuumm hamilelikte yoğurt sütten daha faydalıymış ama evde yapılan yoğurt ve suyuyla birlikte yenmeliymiş.sen hergün sütünüde iç ama yoğurdunu da ihmal etme kuzummm

yapim mi kızzzz yaa intden regl günü hesaplamaya baktım 29 günü ayın 8 ini gösteriyoo moralim bozuldu ben hep 7 si diyodum öyle hesaplamamıştımmm

sen şimdi satını yaz bakımm bana en son adet tarihin ne zaman ona göre yap dicemmm

Kızlar vucüt ısısı yuksek olunca neoluyor

bebek oluyorrr :))) her ay düzenli ölçüp vücut ateşini öğrenmen gerek ama kimine göre çünkü 36.5 cok yüksek bi ısıdırr benim ısıma görede düşük mesela..benimde ateşim bugün 36.8 di güzel gidiyor inş hiç düşmezzzz 37 leri görürsem kendimi hamiş lan edecemmm burdann

ayın 7 sinde geldi benim körolasıcalarr 29 günde bi oluyom kuzummm

hee canım benim ayın 5 indeydi 28 gün hesapladım ben 5 marta denk geliodu...o zaman senin 8 marta denk gelio kuzum yani 4 gün var..
o zaman senin progestan testi yaptırdığın gün tahlilin yalnış çıkması çok normal

Evrakcum senın kasıklarında ağrın varmı ?hala
yok canım bugün ağrım yok hiç göğüslerim acıyor bi tek gün geçtikçe çoğalıyor sanki ağrıı..benim progesterondan ama göğüs acımmm

tühhhhhhhhhh yaaaaaaaaaaaaa şimdi ben 1 gün daha fazla beklicem dimi inş yanlşıtırtır yaaa testi ne zman yapim peki ?

canım eger hamılelıkte ılk ayınsa bol bol su ıc kesenın gelışımı ıcın herseyden cok su onemluı

Bende adet olcakmışım gibi kasık ağrılarım var:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…