Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canımm yaptın mı sonuç noldu

ariverim nasılsın naprıncnaım nasıl gdidyor biz esşm için sperm testini yaptık Allah a şüükür ondada hic bi problem çıkmadı birdahaki adet döneminin 3. gününde bir test verecekmiş onu yapacam yani anlıcagın bndeki herseye bakacak öncekinde birsey cıkmamıstı zaten iyiydi aama işte olmayınca olmuyor galiba..buarada bak canım eger reglin düzenliyse soğan kuru ya da incir kurunu deneme bir müüddette olsa bünyeyle oynuyor regl tarihin değişiyor o yüzden cok gerekli deilsse yapma ariverim

Tek çizgi varrrr:2:
kan tahlili yap bence bugün canım zaten geçmiş adetin varsa çıkar
canım ben daha araştırmadım ama adetin 7. günü diye okumuştum.en sağlıklı bilgiyi saraçoğlunun sitesinen alırsın oraya bi bak canımm
o zaman ben yarın başlıyorum günde 1defa mı nasıl içicez
tey tey tey tey HAMILEYIMMMMdarısı ısteyen herkesın basına:)
tebrikler canımmmmmmmmm neler yaptığını anlat bize tatlımmmm
lütfen listeye benide eklermisiniz belki ugurlu gelir banadaEki Görüntüle 1007581 Eki Görüntüle 1007582

eve gidince eklicem kuzum

çok sevindim bitanemmm... allahın takdiri kuzum beklicez zamanı gelene kadar... soğanı iltihap için yapıcam canım .. incir kürünün zararlarını çok okudum ama soğan için kmse kötü bişey yazmamış

Canım ben sinirlendim yapmıycan kan tahlilinide adet olursamda olurum napıyım Ama akıntım var hala anlamadım neden olduğunu sizce needen olur canım

Canım ben sinirlendim yapmıycan kan tahlilinide adet olursamda olurum napıyım Ama akıntım var hala anlamadım neden olduğunu sizce needen olur canım
canım sinirlenme git kan tahlili yap kurtul varsa var zaten yoksa da yok.... akıntı adet zamanı da olur hamilelikten de olur canım bilemeyiz... ama rahatlamak istiyosan kana git
kızlar beni de listeye ekleyin o zaman belki bana da iyi gelir.....

bat ve yaşını ve kaçıncı klomen kullanışın yaz canım eve gidince eklerim

inciri zaten hic deneme acısı ağrısı bi yana bir de dengeyi alt üst ediyor..soğanı iyice araştır ama regl düzenine etkisi yoksa kullan canım iltihabı alır artık bir ay daha beklicem ben derken testlerde sonra da bekletirler beni sanırım 2015 e kadar uzar benim bu bebek işi

bat ne bilmiyorumyaşım 27 klomeni 2. kez kullanışım ama ilk de desek olur diğerinde tam tedaviyi yürütmedim 8 ay sonra tekrar doktor değiştirererek klomene başladım hayırlısı

Uygulamaya adet aralığınıza göre adet bitiminden 3-5 veya 10 gün sonrasında başlayabilirsiniz. Adetliyken soğan kürü uygulamayınız herdefasında adet bitiminden sonraki günlerde başlayınız...ibrahım saracoğlunun resmı web sitesinde bole yazıo anım

canım beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldırr... ömrümüz beklemek geçiyo zaten ama ben umudum gittikçe tükeniyooo
bat ne bilmiyorumyaşım 27 klomeni 2. kez kullanışım ama ilk de desek olur diğerinde tam tedaviyi yürütmedim 8 ay sonra tekrar doktor değiştirererek klomene başladım hayırlısı

bt demek kuzum beklenen aslında beklenmeyen hiç gelmesini istemediğimiz adet tarihi :))))

hoşgeldin kuzum teşekkür ederim canım yarın bitiyo adetim başlarım yarınnn

Son düzenleme:

wala süper teşhis canım bence de inşallah olmaz bu defa

canım ben tam bilmiyorum bu kürü hiç yapmadım bilen birisi yazarsa daha iyi olur cnımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…