Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inşallah bize uğurlu gelir canım arka arkaya hamiş olruz bebişler gelir ayyy çok umutlandım şimdi ya vala güzel bi duygudur sanırım duygularını alalım isyancım

yaa çom karışıkk bir duyguuu haykırasımmm varrr HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM diyeeeeeeeeee

kızlar yaptım takvimimiiii mercimeğime bakınnnnn

baş dönmesi ciddi ciddi var bende...bende kendi kendime ne alaka diyordum ama olurmuş..
haftaya gidecdğim doktora kızlar...

baş dönmesi ciddi ciddi var bende...bende kendi kendime ne alaka diyordum ama olurmuş..

takviminde hayırlı olsun canım çok güzel inşllh bizede kısmet olur takvim yapmak

bebişininn boyutuuu 0,15--0,2 mişş susamcıkkkk isyaaaaaan umut yaptımmmm hamiş haberi alıncaaa yaptım test yapcammm

Allah hepinizeee hepinizeee en yakınn zamanda nasipp etsinnn inşşşşşş...
hepiniz adına 707 YA VARİS çekicem şimdiii

inşallahhh kuzucummm ya darısı bize darısı bize:)

aminnn canım en kısa zamanda inşşş kuzucummmmm

sağol kuzuummmm Rabbim c.c. bebişinizi size bağışlasın kuzummmm

aminn ccanımmm hepimize versin Rabbim hepimize bağışslasınnn
ayyyy inanamıyorumm inan kii o kadar sevindimm ki gözlerim doldu işyerınde ağlamamak için zor tutuyorum kuzumm bugun kaçıncı günündü??? kan verdın??? bende vereyim o zaman

ayy canımm benimm yaaa... bugün 27. günümm canım yani adet günüm aslında ama ben 5 marrt diye hesaplamıştımmm adet günümüüü

sen bana umut oldun benımde 24 gun 2,27 inşşallah artar daha var adet gunume allahım neolur artsın vallahi bızım ordakı sokagın çoçuklarını toplayıp sevındırcem :)

kızlar kk da tüm bebek isteyen arkadaşlarım için 707 YA VARİS çektimm...sizlerde birer aminn deyinn güzellerimmmm...İNŞ ettiğim ilk dua hemen kabul olurrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…