Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet geçen sefer yumurtam gelişti ama çatlamadı iğneye ragmen oda kist yaptı doktor da dogum kontrol verdi 21 gün kullandm aadet olup gittiğimde kist yok olmuştu şimdide klomen verdi bugünde eger yumurtam geliştirse iğne yapacak sanırım inş. bu sefer çatlar havuç suyu etkili oluyor mu gerçekten hiç denemedim cnm inş. en hayırlısı olur

Yok canım ben dün yaptım tek çizgi çıktı ama herkez idrarda geç çıktığını soyluyor canım

canım ne yaptın seni merak ettim adet oldun mu ben olmadım 32. gün bugün dün idrar testi yaptım negatif çıktı

kızlarr adet olmadığınız sürece umut var önceden gecikme oluyormuydu böyle hiç? bir kc gün daha olmazsanız kan verinn kızlarr inş bebişleriniz sizledir

canım ne yaptın seni merak ettim adet oldun mu ben olmadım 32. gün bugün dün idrar testi yaptım negatif çıktı

canım benım de bugün 32. ama dün ben test yaptım çıkmadı ve herkez diyorki idrar testi doğru cvp vermiyor diyor oyuzden üzülmeyelim adet tarihlerimiz aynı demekki senınle :2:

kızlarr adet olmadığınız sürece umut var önceden gecikme oluyormuydu böyle hiç? bir kc gün daha olmazsanız kan verinn kızlarr inş bebişleriniz sizledir

evet arada 35 güne kadar uzayabiliyor ama ne bileyim yine de umudum gitmiyor içimden kan vermek istemiyorum artık sürekli gitmekten gına geldi utanıyorum artıkbence canım sen idrar testi yapma adetini bekle

canım benım de bugün 32. ama dün ben test yaptım çıkmadı ve herkez diyorki idrar testi doğru cvp vermiyor diyor oyuzden üzülmeyelim adet tarihlerimiz aynı demekki senınle :2:

kızlar sizi üzmek istemem ama benim 8 gün geçti günüm normalde 28 günde oluyodum 35 e çıktı yani yinede hemen umutlanmayın hayal kırıklıgına ugramanızı istemem bengibi

kızlar dün bende doktora gittim yumurtalarım büyümüş diğer hastalığıma kadar bekliycekmişim inşallah olmam eğer olursa da rahim filmi istediler bide bende havuç suyu içeyim bakarsınız çatlar inşallah sizin de gönlünüzce olur

evet arada 35 güne kadar uzayabiliyor ama ne bileyim yine de umudum gitmiyor içimden kan vermek istemiyorum artık sürekli gitmekten gına geldi utanıyorum artıkbence canım sen idrar testi yapma adetini bekle

aynen canım bende utanıyorum vallahi yaaa bi hamiş olsammm aile hekimime dicem zaten hocam benim hcg lerden kurtuldunuz sizinde gözününz aydın diyee

evet canım aynı bakalım inş ikimizde veririz bu müjdeli haberi ben bu ay başlayacağım klomene eğer adet olursam..ben de biraz araştırdım da geç çıkabiliyormuş testte zaten benim yaptığım testler ucuz olanlarda onlarda hassasiyet düşük oluyor

arkadaşlar doktorunuz klomen kullandıktan sonra rahim filmini istedi mi olan varsa yazabilirmi

canım doktorum önce benden rahim filmi istedi ama ben korkuyorum dedi..
hormonlarımda da biraz sorun olduğu için sorunun belli zaten o zaman klomene başlayalım dedi...klomen fayda etmezse o zaman rahim filmi çekelim çünkü film gerçekten zor dedi..
iinş gerek kalmadııı inşşş

Benim doktorum klomen kullanmadan önce istedi canım rahim filmini

canım benden de istedi klomen kullanmadan ben pek oralı olmadım hatta istemedim o yüzden klomen verdi ama bu ay geçsin eğer bebiş olmazsa mecburi diğer ay kaçışım yok yaptırıcam ya bide zor diyorlar gözüm korktu ama ne yapalım bebiş için katlanıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…