klomen kullananlar bakabilir mi

nurella01

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2023
157
41
32
merhaba. gecen ay rahim filmi cekildim. bu ay doktor klomen kullandirdi. 5 gun kullandim bugun 6. gunum kontrolde 13mm olmus bir tane dedi yetersiz dedi,büyümemiş dedi. diğer aylar icin asilama, tup bebek onerdi. bana garip geldi boyle olan var mi. hemen pes etti sanki doktor. haftasonuda kadar buyuyecek belki ben anlamadim. boyle mi oluyor surec

Benim bildiğim büyümediğinde ilaca biraz daha devam ettiriyolar. Yerinizde olsam başka doktora daha sorardım

O doktorun kapısından geçme bi daha. Şaka mı bu ya. 6.gün hemen iptal ediyo ya sabır. Demekki ben gitsem bolca paramı yiyecek😀 bu ay hiçbi ilaç almadan adeti tamamladım ve kendiliğinden yumurta olusuyomu merak ettiigim için adetin 20.günü doktora gittim 8mmdi.. haftada 3kez kontrol etti. Bugun adetin 39.günü ve yumurta 10mmde kaldığı için bugun bitirdi. Olması gerektigi gibi gidişatı görmek için sabırla kontrol etti ha sonuç sıfır ama gördügün üzere 40günlük bi macera. Seni 6.günden reddeden o doktora gülüyorum sadece ..

O doktorun kapısından geçme bi daha. Şaka mı bu ya. 6.gün hemen iptal ediyo ya sabır. Demekki ben gitsem bolca paramı yiyecek😀 bu ay hiçbi ilaç almadan adeti tamamladım ve kendiliğinden yumurta olusuyomu merak ettiigim için adetin 20.günü doktora gittim 8mmdi.. haftada 3kez kontrol etti. Bugun adetin 39.günü ve yumurta 10mmde kaldığı için bugun bitirdi. Olması gerektigi gibi gidişatı görmek için sabırla kontrol etti ha sonuç sıfır ama gördügün üzere 40günlük bi macera. Seni 6.günden reddeden o doktora gülüyorum sadece ..
gercekten butun modumu emdi. boyle yapiliyor 5 guN kullanilir dedi. napicami bilemiyorum.

X