klomen kulanıp hamile kalanlar ve progesteron testi yaptıranlar acil yardımm lütfen??

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
kızlar bi sorum olacak ben klomen kullandım günde 2 tablet 5 qün sürdü sonra kontrole qitti doktor yumurtalıklar klomene cvp vermemiş ama biraz bekleyelim büyüme ihtimali olabilir ddi 1 hafta sonra tekrar qittim ve yumurtalıkların 1.08 den 4.72 cme çıktıqını söyledi normalı 2 cm miş sanırım ve bisze qünü birlik ilişki önerdi adetin 21. günü yani çarşamba günü benden progesteron testi istedi ben şunu merak ediyorum bu durumu yaşayp hamile kalan var mıı vee bu testte hamile kalma ihtimali söyleniyo mu? lutfen bilqi verirmisiniz...

canım bende klomen kullanıyorum bu 4. ayım aynı zamanda progesteron testide yaptırdım sonucum 14.9 çıktı ama sonucu doktora gösteremedim ve yumurta ölçümüde yaptıramadım senin test sonucun kaç çıkmıştı

ben progesteronu çarşamba günü yaptırıcam daha ve klomende ilk ayım inşallah tutar

inşallah canım birdaha bu stresi hiç yaşamazsın inşallah bu aydan hemencecik hamile kalmışsındır..:)

inşallah senin doktorun ne diyo peki neden 4 aydır tutmuyomuş bi bilqi verdi mi

kızlar buqün progesteron testini yaptırdım 5.1 çıktı doktorum yumurtladığımı ve eğer gecikme olursa gebelik testi yapacağını söyledi bu durumu yaşayan var mıı lütfen bilqi verirmisiniz bu değer düşük mü hamile kalma olasılığım ne kadar sizce ???

canım benim bnde klomen kullandım kullandıgım ay hamile kaldım ve şuan 4aylık hamileyim klomeni kullanınca 14cü gün kontrole gittim ve doktor banayumurtaların istedigim buyuklukte degil ama 1haftalık gün aşırı ilişki önerdi ve 21ci gn gel progestron testi yapıcaz dedi gittim yaptırmya ama yaptırmadan ne anlama geldigini araştırdım eger degerin 15in altındaysa bebek tuunamamiş ama 15 üstüyse tutma ihtimali ar benim 22.4tü ve hamileydim bu test hamile oldugumuzu göstermiyor ama düşük çıktıysada daha sonra tedbir almakta fayda var eger doktoruna güveniyorsan bu ay tekar klomen verecektir dozunu arttırıp ama tam olarak güvenmiyorsan bence doktorunu degştir ve doktora gitmeden birşeyleri araştırıpta git senin bilgili olman ve on yönelik soru sorman daha etkili sonuç almanı saglar umam hamile kalmışsındır haber ver mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…