Klomen kızlar bı bakın

umayela

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
373
93
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5-6 aydır bebek istiyoruz ama olmadı ilk bebeğime de klomen tedavisi ile hamile kalmıştım o da kendiliğinden olmamıştı yani. Şimdi adetime bir kaç gün kaldı sizce doktora gidip durumu anlatsam klomen tedavisine başlatır mi yine yoksa beklememi mi söyler

Merhaba, bence bekleyin zaten bekleyeceğiniz 6 ay daha sadece. 6 ay daha bekleyp olmaması halinde gidin bence.

Merhaba doktora gitseniz ve ilk gebeliğim böyle oldu acaba tekrar bu şekilde şansım varmı klomen deneyebilirmiyim diye sorsanız hayır diceğini sanmıyorum ben bu klomeni 6-7 kez denedim asla gebelik olmadı bu klomen herkesde işe yaramıyo galiba ya

Merhabalar hanımlar 8 yaşında bir oğlum var iki yıl önce bir gebelik geçirdim oda mallesef gelişmedi kürtaj yaptılar şimdi Dr gitim klomen verdi bugün 4. Günüm yarın son 10.gun gl ultrason da bakcakmis çok heyecanlıyım inşallah sonuç istedim gibi çıkar hepimiz içinde güzel haberler alırız

Kaçıncı kullanmada kaldın canım

1 yıldan sonra tedaviye başlatıyorlar genelde, bizim iki yıla yakındı doğal yollarla olmamasından sonra doktora gitme sürecimiz, rahim filmi çektirdi, vitaminler,folik asitler,balık yağları verdi en son bu ay Klomene başladım, âdetin üçüncü günü günde bir tane olmak üzere beş günü içtim. daha sonrasında yumurtlama zamanım olan bu haftada hiç akıntım olmadı diyebilirim diğer aylardan tek fark bu acaba klomenden dolayı mı oldu yani etkisi filan mı yoksa hamilelikte alakalı olabilir mi ama her yerde akıntı çoğalır diyorlar başkada bir belirtim hiç yok bu ay olur mu acaba

Benim ilk gebelikte kullandığım için bunda da vakit kaybetmesem mi diyorum da. Sizin ne oldu son durum

Benim reglime 10 gün var henüz beklemedeyim, ben de uzun süre sonra bu tedaviye başladım bakalım ilk aydan sonuç verecek mi,2-3 gündür kasıklarımda batmalar oluyor yumurtlama mı yoksa belirti mi emin değilim

Benim ilk gebelikte kullandığım için bunda da vakit kaybetmesem mi diyorum da. Sizin ne oldu son durum
Ama siz zaten ilkinde bunu deneyimlediğiniz için vakit kaybetmeyin bence 1 ay 1 aydır doktorunuzla görüşün derim klomenden sonuç aldığınız için

Benim reglime 10 gün var henüz beklemedeyim, ben de uzun süre sonra bu tedaviye başladım bakalım ilk aydan sonuç verecek mi,2-3 gündür kasıklarımda batmalar oluyor yumurtlama mı yoksa belirti mi emin değilim
Kaç gün oldu klomen biteli

Merhaba klomen işe yaradı mı inşallah hamilesinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…