Klomen ile kist oluştu 😥

38Prenses38

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2022
45
10
29
Arkadaşlar bende çatlatma iğnesi oldum bugün 8. Gün çok fena sancılandım doktora gittim ve 3,5 cm kist olduğunu söyledi yarın tekrar gidicem kontrole ona göre bakalım büyüyor mu kist dedi. Ara ara çok sancı yapıyor hala.
Ben şimdi her ay klomen kullandığımızda bu kist her ay oluşucak mi böyle bilen varsa yardımcı olur mu lütfen?

ilk klomen kullanımınızmı peki ? günde kaç tane içtiniz? kist yaptığını duydum ama korktum siz böyle yazınca bence vuruldum 3 gün oldu hiç ağrım belirtim yok

sanırım her ay oluşmuyo. ben ilk ay kullandıgımda bi sorun olmadı en son aldıgımda sancıdan mahvolmuştum baya zorlamştı beni..

kaç tane kullandın peki dok ne dedi kendi çatlamazmıymış
her kadında aynı şey olmuyo klomen yumurtayı büyütmek için kullanılıyo ama evet benim kendiliğinden hiç çatlamıyor. boşuna kullandım yani klomeni hep. ilkin günde1 sonuncusunda günde 2almıştım fazla geldi. ki zaten benim yumurtalar gereginden fazla büyüyo klomenle heralde dev oldular o zaman

ilk klomen kullanımınızmı peki ? günde kaç tane içtiniz? kist yaptığını duydum ama korktum siz böyle yazınca bence vuruldum 3 gün oldu hiç ağrım belirtim yok
Kusura bakmayın benim sıkıntılı zamanlarım geçti giremedim
Ya ben beş gün kullandım ama benim yumurtam oluşuyordu doktor bilinçsiz davrandı galiba bende ilk olduğu için düşünemedim ama sonrasında kullanmadan yaptım yine olmadı sıkıntılı bir sürecim oldu o yüzden girip cevap veremedim kusura bakmayın şimdi tüp bebek düşünüyorum

Benim iğneden sonra ağrım kasılmam oldu ilaç kullanırken hicbirsey olmamıştı. Ve ben iğne vuruldum kist dönüşmüş hiçbir belirtim olmadı sonradan kendi yumurtam geliisp tekrar catlayinca sancilandim gittim doktora kist olduğunu öğrendik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…