Gebeliğe Hazırlık Klomen ile hamile kalan arkadaşlarım tecrübelerini paylaşabilir mi 🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba bizde 1,5 senedir deniyoruz ama bir türlü olmadi. Neyse rahim filmi +sperm tahlili temiz çıktı sonra doktor klomen e başlayalım dedi. Yumurta kontrolü için gittiğimde doktor cok iyi dedi. Çatlatma ignesi vermedi. 1 ee gun arayla ilişki önerdi. Neyse ne dedi ise yaptik ama adet olmama 6 gün varken bugün kanama gördüm(tam kanama da degil boyle gsrip bir lekelenme gibi) eczaneye gittim normal test vardı aldim. Böyle cok silik bir çift çizgi gördüm ama emin olamadım. Aksama doğru eşim 6 gün erkenden gösteren erken gebelik testi aldı ama onda hic çizgi çıkmadı. Su an da hafif hafif o lekele me var ama kafam karışık

Merhaba canım umarım yerleşme kanamasidir. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Merhaba canım umarım yerleşme kanamasidir. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.
Dün dayanamadım kan tahlili verdim. Beta hcg 1,99 cıktı. Az diye doktoru bile beklemedim eve geldim. Dun beri olan lekelenme kesildi. Bugün hicbir sey yok. Ama değer de az cıktı. Kafam çok karıştı. Normal adet gününe 5 gün var. Sizce ne yapmayalım,?

Merhaba kızlar ne durumdasınız? Bende 2.kez klomen kullanıyorum ilk seferde bi sonuç elde edemedik inşallah bu sefer olur diye umud ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…