Gebeliğe Hazırlık Klomen ile hamile kalan arkadaşlarım tecrübelerini paylaşabilir mi 🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

dreampregnantsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2021
141
77
26
Merhaba arkadaşlar ilk kez klomen tedavisi planladık dr.umla tahmin edersiniz ki çok heyecanlıyım ve ister istemez klomene umut bağlıyorumklomen ile hamile kalan varsa kaçıncı denemede oldu, süreçle ilgili özellikle dikkat edilmeli dediğiniz şeyler var mı acaba?

İlk deneme hiç birseye dikkat etmedik doktor ne dediyse yaptık kafamdan çocuğu sildim olmayacakmis gibi girdim iliskiye

Bende şuan o süreçteyim perşembe günü başladım kullanmaya ayın 20 sinde konrtole gidicem çok heycanlanıyorum yumurta durumu ne olacak diye

Merabalar bende ilk denememde hamile kaldım. Çok pozitiftim ben açıkçası umutluydum kendimi stresede sokmadim çok şükür rabbim nasip etti darısı sizin basiniza

Merhaba yumurtlama ya dair belirtilerinin var mi
Merhabalar ben klomeni aldığım ilk 2 gün (günde 2 tane alıyorum) çok yoğun bi kasık ağrısı ve alt karın şişkinliği yaşadım 3.4 günlerde böyle bi şikayetim kalmadı oluyorsa bile hissetmedim yarın 5. Günüm yarından sonra pazartesi kontrole gideceğim umarım gidene kadar çatlamış olmaz yumurtalarım

Benim hiç bir belirtim yok ve bugün neredeyse 14 gün sadece iki gündür hep açım ve akıntım var beyaz ama akıntım genelde hep olur yumurtlama olmadı sanırım bende

İlacı kullanırken çatlama ihtimali var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…