Klomen ilacla hamile kalanlar

mutlulukk1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
104
10
24
Merhaba arkadaşlar 9 aydır evliyim 9 aydır korunmasız gebelik düşünüyorum gebelik olmadı henüz doktora göründük klomen ilacını verdi fakat benim yumurtlama donemimde şeffaf akıntım oluyor her ay zaten yumurtalama gerçekleşiyor bu ilacla hamile kalan varmı? Bu ilaç birden fazla yumurtayı uyarıyormuş doğrumudur?

Merhaba ben çok kullandım ama olmadı tabi ki hamile kalan var adetin 3. Yada 5ci günü 5 gün boyunca içiliyor tablet sonra doktor seni ilaçtan sonra 2-3 kere muayene ediyor takip. Ediyor yumurtaları büyünce en az 18 mm olması lazım duruma göre çatlarsa ilişki günleri öneriyor eğer kendiliğinden çatlamazsa da iğne veriyor o çatlıyor 36 saat içinde sonra ilişki senin durumuna göre ilerliyor durum hayırlısı olsun

Selamlar
Evet bu ilac cogul gebelik ihtimalini arttiriyor. Biz 6 aydir deniyoruz, yas 36 oldugu icin biraz panik halindeyim, 5. ve 6. ayda klomen + catlatma ignesi kullandik. malesef olmadi. son denemede 2 yumurta buyumustu hatta. 21 mm civarinda igneyi yaptik. Ama cok fazla sayida gebe kalan da oluyor gordugum. duzenli kullanip bence mumkunse catlatma ignesi ile dene, sansi arttiriyor, insallah bebeklerimize kavusuruz en kisa surede.

Merhaba arkadaşlar 9 aydır evliyim 9 aydır korunmasız gebelik düşünüyorum gebelik olmadı henüz doktora göründük klomen ilacını verdi fakat benim yumurtlama donemimde şeffaf akıntım oluyor her ay zaten yumurtalama gerçekleşiyor bu ilacla hamile kalan varmı? Bu ilaç birden fazla yumurtayı uyarıyormuş doğrumudur?
Ben 2 ayda klomen ile hamile kaldim kizima kavustum su an 17 aylik darisi isteyen herkese insallah🙏 herkesde etkisi farkli kimisinde ise yariyor kimisinde yaramiyor bende klomen sonrasi kist olusmustu ama doktorum ilacin etkisi ile olmustur hamilelik ilerledikce gecer dedi oylede oldu

X