Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

Aaa adrİacıgım cok sevındım cnm hadı hayırlısı o sılık cızgı kac dakıkadan sonra cıktı cnm hadı umarım hamİŞsındır cnm bu kacıncı ayındı

canım benim 1 yıldır çalışmalar vardı fakat 7 ay önce bir kimyasal gebelik var arada.klomen ve ovitrellede 2. ayım ama ilginçtir bu ay hiç umudum yoktu hayırlıdı yarın kan sonucuna göre kesin sonucu veririm.:dance:

canım o test çok hassas bi test değil.kesin sonuç vermesi için 1 hafta adet gecikmesi gerekiyormuş o yüzden çok moralini bozma

tatlım hamılesın bencede hadı hayırlısı bakalım bende adet olsam bu belırsızlık cok kötü ya

ınsallah adriacıgım benım adetım hıc sasmaz normalde ama 10gün önce kanda cıkmamıstı morelım bozulmustu sadece döllenmeden 3gün gecmıstı arastırdım kanda belırmesı ıcın 8 10gün gecmesı gerekmıs oyüzden ıyyım takmıyorum ama adet olmamak sıonırlı yapıyo ınsanı hayırlısı olsun

tatlım ben gecen ay 31 cekıyo dıye hesaplamadım benımkıde bgn sanıyodum tekrar hesaplayınca dün cıktı dündü yanı 5gündürde adet sancısı cekıyorum ılk defa böyle oldu normalde hep ılk gün cekerdım

fusyamanya haberlerını beklıyoruz canım

canım benim benim de epey zamandır ağrım vardı rahat ol canım benimde ilk defa çok önceden karın ağrılarım başladı kesin adet olacam dedim ama çok şükür şimdilik olmadım. ovitrelleyi yaptırdıktan sonra ara ara hep ağrılarım oldu.

hakkımıza hayırlısı olsun tatlım senın adına cok sevındım umarım güzel saglıklı bı hamıleleık dönemı gecırrısın:Saruboceq:senı lısteye eklıyorum

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv:UĞUR LİSTEMİZ

FUŞYAMANYA::16 HAZİRAN:lepi::lepi:
ADRİA::23 HAZİRAN:lepi::lepi:
RİCHBERRY::24HAZİRAN:lepi::lepi:
ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
SENA::9 TEMMUZ:lepi::lepi:
HAMİŞ LİSTESİ

a.s.:CüvCüv::CüvCüv:a.s.
SUDEM::HAMİŞİMİZ(KLOMENLE)alkisalkisalkis
ADRİA HAMİŞİMİ (KLOMENLE)alkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN SIZLERI CANLARIM

HAMİŞ LİSTESİ

ADRİA::HAMİŞİMİZ(KLOMENLE)alkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN SIZLERI CANLARIM

PEMBEPAMUK:: 8TEMMUZ:lepi::lepi:
HAMİŞ LİSTESİ

ADRİA::HAMİŞİMİZ(KLOMENLE)alkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN SIZLERI CANLARIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…