Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

kızlar kusura bakmayın ben toiği terk ediyorum kendi kendime dolaşıyorum burda zaten bu ay da artık kullanmıyorum klomeni napıyım kimsede yok hadi görüşürüz

ben uğruyorum hergün bakıyorum ama kimseden güzel bir haber almadığımız için heralde kimsenin eli değmiyor artık buraya.

herhalde herkes kullandı bitti ilacını şimdi herkes beklemede. Benim de kistim oldu zaten. O yüzden listeden ismimi silebilirsiniz:sinifsinif:

iyilik valla ne olsun bişey yaptığım yok ay sonunu bekliyorum ayrıca önümüzdeki hafta da olmayacağım çünkü 1 hafta tatile çıkıyoruz. gelince görüşürüz. yeni ayda neler yapacağımızı konuşuruz. 27 haziran regl tarihim bakalım. o zaman kadar test yapmayı düşünmüyorum. zaten ümidim hiç yok. dr. regl olursan klomene devam dedi tabiki kist çıkmazsa.

kizlar insan adet olmadan hamile kaldigini en erken nasil anlar bir fikriniz varmi yada iliskiden kacgün sonra degisiklikler baslar CADIARZU

en erken belirti arkadaşım idrarının rengi ve kokusu hemen hemen herkeste bu değişiklik olur kendini iyi takip etmen lazım tez zamanda inşaallah istediğin olur..

arkadaslar merhaba,
ben su anda 19 haftalik hamileyim ve klomen kullanarak hamile kaldim...ayni zamandada catlatma ignesi oldum..ama ilk klomen kullanmamda oldu..acikcasi umutsuzdum ama oldu..cok sukur...umudunuzu kaybetmeyin sadece doktorunuzun dediklerini harfiyen yapin...

allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin canimkesin doktorun sana iliskiye girecegin günü söylemistir ogün hamile kaldiysan eger kendinde ne zaman degisiklikler hisseopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktantin canim yazarsan sevinirim

kizlar nehaber neler yapiyorsunuz sizdede aynisi oldumu bilmem ama bu klomeni kullandigimdan beri bayagi akintim oluyor normalde pek akintim yoktur birde doktorum bana utrogest verdi her aksam iki tane alttan kullaniyorum 12 gün kullanmam lazim ayricaga sag kasigim cok agriyor sizdede aynisi oldumu

çok normail onlar oluyor ilaç kullanırken olması da bi bakıma iyi aynısı ben de de oldu. İlacın yan etkisi canım

çok teşekkürler canım...Allah sanada nasip etsin inşallah..sorunun cevabına gelince...doktorum ilişki tarihini söyledi..o tarihte tam yumurtlama dönemine (adetin 14. günü) denk geliyordu. Bu tarihten yaklaşık 10 gün sonra adet sancılarına benzer sancılar yaşadım..ben kesin adet olucam heralde hamile değilim diye düşündüm. Fakat tam adet olucağım gün olmadım ve test yaptım..çok silik bir çizgiydi hatta şok yaşadım..hiç beklemiyordum çünkü...bu sancılar 3 aya kadar devam etti..şimdi 5. ayımdayım ve ara ara yorgunlukytan yine kasık ağrılarım oluyor..ama çok güzel bir duygu herşeye değer...

haklisin canim herseye ragmen güzel bende 14.günümde doktora gittim ve yumurtam güzel büyümüs hemen ogün beraber olun dedi bugün bir hafta oldu günümü bekliycem bakalim esimde sperm azligi oldugu icin fazla umutlu degilim ama genede allah büyüktür hakkimizda hayirlisi:uhm:

hay bu klomene bebek oldu birde yanında promosyon olarak kist çıktı dr. gittim bu gün ilk defa kese görünmedi ama kist ler varmış dedi dr. önemli değil dedi ama canım sıkıldı tabi hamileliği istediğimde tertemizdim sadece yumurtlamam zayıftı klomen kullandık olan oldu hayırlısı bakalım..

1 yıl öncede klomen kullandım ve 3.ayımda gebe kaldım ama karnımda öldü şimdi tekrar kullanmaya başladım ve 2.ayım bakalım bu sefer nasıl olacak.geçen ay adetimin 12.günü yumurtalarım 16mm olmuştu çarşamba günü gene 12.gün umarım yeterince olgunlaşmıştır...bayanlar herşey sabır ve zihin rahatlığından geçer.çocuk olması için yatağa girmeyin kendinizi buna şartlarsanız beyinden sinyaller yoluyla gelen bize gebelik için gereken hormonlar yeterince salgılanmaz..

kızlar benide listeye yazın bende pko var ve klomen kullanıyorum ilk kullanışım dün bitti ve yarın dr.a gidiyorum bakalım ne diycek
ben adet günlerimi bilmiyorum çok düzensiz o yüzden bişey söyleyemem 3 aydan sonra oldum bu seferkini yani karışık
bide bişey sorucam o bahsettiğiniz kasıklardaki ağrı klomen sırasında mı yoksa bittikten sonramı başlıyo ben 5 tane kullandım dün bitti ve şimdiye kadar hiç bir ağrı olmadıdea...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…