Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

Merhaba arkadaşlar bende 5 aydır hamile kalamıyorum bu ay serephone kullandım 2 gün var daha adetime inşallah olurum çok üzülüyorum

bende kullandim, kasiklarimda agri yapiyor ve midemden rahatsiz oldugum icin mideme de dokunuyor.
3 ay kullandim ve biraktim, sonra incir kürünü denedim. dr farketmedi bile, klomen kullandim sandi. 3 tane yumurtam olmustu ama yine olmadi. simdi de preseed denedim 3 aydir. bekliyorum. olmazsa artik kesin asilama yaptirmayi düsnüyorum. Allah'im oralara muhtac etmeden bebegimi bana gönderir insallah.

hande yas kac canim? benim 30 a merdiven dayadik artik. benim sag tüpümde yapisik. soldan yumurtlamayi bekliyorum ayri dert yani

kızlar günaydııın nasılsınız görüşmeyeli??? <bugün 12 de dr randevum var. Bakalım ne dicek. Sizce ne der yine klomene devam herhalde....CADIARZU

rich nerdesin artık girmiyosun eskiden hep yazardın. Artık bizimle ilerlemiyormusun yoksaa. Valla kızarım bak . klava: Dün ebnim de moralim bozuktu. Ama bugün düzeldim. Napıyım allahın dediği olur. Hep kocamla daha çok vakit geçiririz bu yıl da rahat rahat tatilimizi yaparız. Oooohh..Kendimi böyle rahatlatıyoruma.s.

kızlar günaydııın nasılsınız görüşmeyeli??? <bugün 12 de dr randevum var. Bakalım ne dicek. Sizce ne der yine klomene devam herhalde....CADIARZU
canım doktor herhalde tekrar klomen verir sana hayırlısı olsun bak gördün mü hamile kalsan rahat tatil yapamazdın umarım benim gibi tatilde hamile kalırsın..bende öyle hastayım soğuk almışım boğazım başım kollarım boynum kısaca hertarafım ağrıyor sadece yatmak isityorum ama oğlum rahat bırakmıyor gece ağrılarımdan hiç uyumadım hamileliğimin ilk ayındada ilaç kullanabilirmiyim bilmiyorum ilaçsızda geçeceğe benzemiyor ama dişimi sıkmak zorundayım:a015:

canımkendine iyi bak aman ha ilaç içme doktoruna bir sor. Sakın hasta olma. Bitki çayları falan iç sudem cim süprizzzzz

kızlar doktora gittim. Nur topu gibi 18 mm kist im oluşmuş. Bu ay onu yok etmek için doğum kontrol hapı verdi. Ama adetim 5 gün erken geldiği için, 1000 de 1 ihtimal gebe olabilirsin dedi kan tahlili istedi (umutlanmıyorum, o da zaten umutlanma dedi.)
Yani anlayacağınız bu ay da hamile kalmam imkansız. hadi hayırlısı.

Ayrıca kimse niye gelmiyo. Topiğimizi artık beğenmiyormusunuz zaten moralim bozuk:1no2:

fısrt çok karamsar konuşuyorsun bekle hele bi bakalım ne olacak bu klomen iyi hoş ta yan etkiside çok bir de kist yapması çıktı alla alla neyse canım hayırlsı olur inşaallah..sabır sadece sabır..

fısrt çok karamsar konuşuyorsun bekle hele bi bakalım ne olacak bu klomen iyi hoş ta yan etkiside çok bir de kist yapması çıktı alla alla neyse canım hayırlsı olur inşaallah..sabır sadece sabır..

sudemcim walla allah hepimize sabır versin ne diyim:uhm:

arkadaslar nerdesiniz ya bu topik sahipsiz kalmis cabuk hepiniz nerdeyseniz gelim bakiyim:tomato::tomato:klava:

kızlar merhaba daha adetime 5 gün var ama sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor bide su gibi bi akıntım var.iç çamaşırımı falan ıslatıyor.

kızlar merhaba daha adetime 5 gün var ama sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor bide su gibi bi akıntım var.iç çamaşırımı falan ıslatıyor.

hic belli olmaz canim hamile kalincada cok fazla akinti oluyor belki bir isarettir ins:Saruboceq::Saruboceq:

first bu ay klomeni ilk defa mı kullandın. bu kist çıkma işi benide meraklandırıyor.

evet canım ilk kullandım malesef kist çıktı ve şimdi de doğum kontrol hapı verdi doktor 1 ay onu kullanacam o hap eritiyormuş kisti inşallah. Ben de çok üzüldüm yaa daha tedaviye yeni başlamışken bi de kist çıktı başıma bugün kan tahlili istedi dr um bakalım ne çıkacak kafamçokkarıştı

fuş sende durumlar ne naptın adet oldun mu???

Biliyorsun bende bu ay ilk defa klomen kullandım. ayrıca prosgeteronumda düşük çıkıyor. düşük progesteronla hamile kalınırmı bilmiyorum( doktorum moralini bozma diyor. bu ay regl olursam yine ilaca başlıcaz dedi. napalım kaderimiz nasıl çizildiyse öyle yaşayıp göreceğiz. elden başka bir şey gelmiyor çünkü. lmaz:

hala adet olmadım first yaa..
test de negatif çıkmıştı biliyosunuz..
çok sıkıcı bir durum bu..
iyice hevesim herşeyim gitti valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…