Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

sudemcim desteğin için teşekkür ederim. Evet allah büyük ne yapayım allahım vermiyosa bir sebebi vardır elbet. Burdaki herkes belli aşamadan geçip hamile oldular. Sıra bir gün bana da gelecek inşallah . Moralim bugün çok bozuk ilk gün olduğu için ama düzelteceğim. Dediklerinde çok haklısın canım. Neyse sen kendi sevincini yaşa. Bakma banasenağlama

kızlar bı kötü haberde ben verım sızlere dün acayıp bı karın agrısıyla
esım benı acıle götürdü orda kan tahlılı yaptılar ve sonuc negatıf
daha adetıme 9gün kala bunu öğrendım yıkıldım:çok üzgünüm:
ınternetten bıraz baktım döllenmeden 8 yada 9gün sonra kanda
bellı olurmus.benımkıde döllenmenın 5.gün tahlılde cıkmadı
ama yınede bu ay fos cıktı adet olmadan bı karın agrısı öğrenmeme
vesıle oldumafoldumbenneyapalım hayırlısı olsun

bugün adet günüm kızlar.. ama bende hala ne adet ne de hamilelik belirtisi var.. bakalım.. burada okuduklarımdan yola çıkarsam.. klomen in azizliğine de uğruyor olabilirim... bilmiyorum bakalım.. test yapmaya da hiç cesaretim yok kızlar yaa...

morelımı bozmuyorum adrıacıgım ama yınede üzüldüm dün hemde cok
bugün daha ıyıyım kendımı lısteden adet olmadan sılmıcem
allahın dedıgı olur bu 4.ayım ya ama bu klomen bana koca bı karın bıraktı sızdede
öyle yaptımı

canım benim kilo problemim yok ama ben de asabi sinirli agresif bi kişi oldum.bi de her şeye ağlıyorum.ya işte hormon insanın dengesini alt ist ediyor.

canım kaderimiz aynı demekki seninle.Ama sen daha adet olmamışınki.Niye taktın bu kadar. Ben dün sana demiştim karınım ağrıyo diye bak gerçekten de adet oldum. Ben bilirim kendimi. Çok canım sıkkın. Sen de hemen gidiyon nerdesin???:gitme:

kizlar merhaba yazdiklarinizi okuyunca üzüldüm size hikayemi kisaca yazayim belki teselli olursunuz hemen pes etmessiniz ben 14senelik evliyim 12yasinda kizim var kizim doktuktan sonra hic korunmadim anliycaginiz 12senedir pes etmiyorum tam 10sene hic hamile kalamadim 3kere asilama yaptirdim tutmadi 2007de kendiliginden hamile kaldim sevincimi anlatamam tabi önüme gelene söylüyorum bi havalar bende görseniz hersey iyi giderken 11haftalikken kontrole gittigimde doktor demesinmi kalbi durmus kürtaj olman lazim dünyalar basima yikildi inanin alti yedi ay kendime gelemedin sonra cok sükür atlattim esimde cok üzgün oldugumu görünce tüp bebege izin verdi tüp bebege hep karsiydi cünkü neyse 2008 temmuzda yaptirdik malesef tutmadi ondan sonra tekrar büyük hüsran yasadim agladim agladim birakicam herseyi dedim kendime kahrettim ama zaman hersekilde akip gidiyor, derken tedaviden sonra birkere adet gördüm eylülde günüm geldi kanama yok günler geciyor bir test yapayim dedim kesin yoktur diye düsünüyordum teste iki cizgi cikmasinmi sevincten neyapacagimi sasirdim ama oda fazla sürmedi 8haftalikken kontolde onunda kalbinin durdugunu ögrendim tekrar kürtaja birdaha yikim ve bu zaman oldu ama hic pes etmedim etmeyede niyetim yok rabbim yazdiysa zaten olucak ama ben tevekkülü elden birakmiycam sizde pes etmeyin insallah hersey gönlünüzce olur sevgiler

sen de çok şey atlatmışsın canım ben daha yolun başındayım, bir çoğumuzda öyle yine de sen de umudunu kaybetme. yine olur hem bir tane meleğin de varmış allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…