Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

rabbim ne derse o olur merak etme canım ümidini kaybetme hiça.s.

açıkçası bu ay hiç ümidim kalmadı. doktorumla konuşunca daha netleşecek gerçi kafamdakiler.
Bu haftasonu tatile çıkıyorum demiştim ya ben biraz dinleneyim en iyisi. nasılsa daha yolun başındayım dimi.

şimdi yaptırdığım testleri gözden geçirirken E2 testini yaptırdığımı gördüm 32 çıkmış.ama 6 ay olmuş yapılalı.alkisalkisalkis

arzucum hiç moralini bozma bunda da vardır bi hayır rabbim vereceği zamanı bilirhazır tatile de gidecekmişsin rahat rahat tatilini yap

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv:UĞUR LİSTEMİZ

SUDEM::15 HAZİRAN:lepi::lepi:
FUŞYAMANYA::16 HAZİRAN:lepi::lepi:
FİRSTHEAVEN::22 HAZİRAN:lepi::lepi:
ADRİA::23 HAZİRAN:lepi::lepi:
RİCHBERRY::24HAZİRAN:lepi::lepi:
ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
SENA::9 TEMMUZ:lepi::lepi:
a.s.hadı kızlar insallah hayırlısıyla hersey güzel olcaka.s. alkisalkisalkisalkisalkisalkisKIZLAR HADI BAKALIM ARD ARDA HAMİŞ LISTESINE GECICEZ:1hug:

fusyamanya ve sudem haberlerınızı beklıyoruz kızlar

selam kızlar.. ben henüz test yapmadım.. cesaret edemiyorum.. adet belirtim de yok.. hiçbir belirti yok.... test yapmaya cesaret edersem size haber vericem kızlar.. dua edin benim için...opuyorumnanaktan

tatlım dualarımız senınle ay hıcmı belırtı yok kız umarım adet olmazsın bebegın senınledır bızı merakta bırakmaopuyorumnanaktan

ay yok valla.. iki gün önce biraz bacaklarım ağrıdı.. o kadar.. şu an ne hamilelik ne de adet.. hiç bi belirti yok valla...bir tek sık idrara çıkma olayım var.. o da çok su içiyorum herhalde..ondan...

kizlar ben doktora gittim birtane cok kaliteli yumurtam olmus 22mm doktor bugün tam günü dedi :jeyyar:dua edinde tutar insallah

ay yok valla.. iki gün önce biraz bacaklarım ağrıdı.. o kadar.. şu an ne hamilelik ne de adet.. hiç bi belirti yok valla...bir tek sık idrara çıkma olayım var.. o da çok su içiyorum herhalde..ondan...

hadı hayırlısı tatlım ben belırtılere fazla takmam zaten ınsanı yanıltabılıyor
güzel haberlerını beklıyoruz ınsallah cnm:Saruboceq:a.s.

ay canım cok sevındım bılıyordum zaten:1hug:
allah analı babalı büyütsün cnm sımdı sıra sende bızlere dua et
senle acıyoruz hamıs lıstesını
:dance::dance::dance::teytey::hooray:

ay canım cok sevındım bılıyordum zaten:1hug:
allah analı babalı büyütsün cnm sımdı sıra sende bızlere dua et
senle acıyoruz hamıs lıstesını
:dance::dance::dance::teytey::hooray:
ALLAH hepinizden razı olsun liste başı olmak ayrı bir gurur tabi ki inşaallah uğrlu gelirim herkese.bir şey sorucam tahlil sonucunu doktora gösteremedim öğlen tatili girdi araya laboratuvara sordum sonuç pozitif dediler ama bebek ne kadarlık anlamadım tahminimce 4 haftalık olması lazım değer 139,17 çıkmış bu konuda bilginiz varsa bana yazın teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…