Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

ama bazıların çatlatma hormonu olmuyormuş bünyesinde onlara veriyorrlarmış ben kendim de çatlatabiliyormuşum kaydirigubbakcemile5 arzu senin ne kadar kaldı ilaç bitti değil mi

evet ilacım bitti bu ay sonuna kadar beklicem. gerçi bu testin sonuca göre ne çıkacak onuda bilmiyorum yaw. senin progesteron değerine baktımı hiç dr.

benim herşeye baktı canım aama herşey normal sende sonucu alıktan sonra haber verir misin nasıl çıktığını merak ederiz :))

arkadaşlar adet olacakmışım gibi sancım başladı bu ayki stresden dolayı erkenden mi oluyorum acaba allahım yardım et bana lütfen imdaaaaaaaaaatttttttttt:1no2:

BENDE ADET OLACAKKEN OLUYO BU AĞRILAR :Saruboceq: ALLAHIM LÜTFEN ADET OLMAYIM EN ıYııSSııNı SEN BıLıRSıN AMA LÜTFEN senağlama

Hayat dediğiniz 1 çay,
ınsan ise sadece 1 şeker,
Karıştırdıkça hayattan tat aldığını sanırsın
Oysa ki;
Hayatın seni erittiğini çay bitince anlarsın!!!

kızlar progesteron testimin sonucu 5 çıktı. düşük bir değer. zaten yumurtlamamda sorun vardı. klomene başlamıştım bu ay. demek ki birkaç ay daha klomene devam edicem diye düşünüyorum. napalım herseyin hayırlısı dimi.

arzucugum nerden bılıyosun tatlım adet olmadan ümıdını kesme lütfen daha adetıne var hıcbısıy bellı olmaz cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…