Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

tatlım sende ne belırtıler var
vallah bende bıısy yok bel agrısı var ama onada takmıyom
bu ay olmucak dıyede kocaman bı his var ıcımdemafoldumben

rich vallaa kafayı yicem ne klomenmiş yaaa psikolojim alt üst herşeye alınır oldum ağlar oldum of valla bi hamiş oluyum ama kimse tutamaz beni topic topic üstüne açıcamlaelaelaelaelae

tatlım sımdı klomen kullanınca kesın gözüyle bakıyoruz
ama neyapalım benımde psıklojım cok kötü cnm
az kaldı sabredelım bakalım neolcak

günaydin kizlar bende birazdan doktora gidicem bugün 14.gün yumoslara bakicak gelince yazarima.s.

yok kız ne belirtisi daha adet günüme 1 hafta var hemen olur mu ki şimdiden?:uhm: sahiden şimdiden olur mu ya sanmıyorum hemen olacağını idrar testi yapsam çıkar mı acaba şakkıdı

tamam kizlar bende benim kizi simdi okula yolladim iki haftadir evdeydi tatildi okullar ev perisan halde simdi temizlik yapicam saat11dede cikicam cok isim var cooooooooooooooook hizlanmam lazim

günaydın sayfaları baştan okuyodum hepinizin hikayesini şöyle bir gözden geçiriyim dedim
bende bundan 3 ay önce klomen ve çatlama iğnesi kullandım ama malesef sonuç alamadım sonra bidaha da gitmeddim.yazdığınız şikayetlerin çoğu klomenin yan etkileri hepsi bendede oldu

first tatlım bende sımdıden olcagına ınanmıyorum belırtılerın onlara bakarak heveslenmekte ıstemıyorum
ben hamıle degılım lafına alıstırıyorum kendımımafoldumben

osmanıyecgım hosgeldın cnm sagol bılgılerın ıcın
neden bıdaha gıtmedın cnm buarada umarım allah gönlüne göre verır cnm:Saruboceq:

inş. sizlerden olumlu sonuçlar gelir ve diğer kullananlara umut olursunuz.ben bugün başka bir dr randevu aldım reglimin 3. günü gideyim bakalım ne diycek diye sabah aniden bir kararla aradım belki oda klomen vercek hayırlısı önceki gittiğimizde eşimdede bende de bir problem görünmedi gerçi bana sadece ultrasonla baktı herşey normal dedi.olmazsa gel dedi ama gitmedim.aslında ilaç kullanmyıda sevmiyorum bana baya yan etki yaptı çünkü ama meleğim gelsin diye gidiyorum işte yine dua edermisiniz lütfen iyi haberlerle döneyim

kızlar ben kaçar
sudemınde gelıcegı yok zaten:umursamaz::sinifsinif:
bende uyum barı bıraz :dance::dance::teytey:
:gitme::gitme::gitme::gitme:
öptüm sızı sekerlera.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…