klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ebru55düşük bi degt: 39747643 .!.:
Beta hcg 32.58 cikti adetime 10gun varken kan testi zaten canim catlatmadanda 18 gun sonra yani simdi oldumu o biraz karisik olmus
Anladim tatlm dusuk bi deger ama sonuçta 10 dan sonraki pozitiftir. Sen gideceksin tekrar baktracaksin bu değer yükselmişse gebelik var. Ve tabi ultrasyonda bebek ve kalp atislarnn olusmasiyla kesinleşir bak hic bekleme git hastaneye düşük olur birşey olur sen niye bekliyordum hemen git tekrar baktr ultrasyona gir

Simdi hastanedne geliyorum sonuc pozitif gebelik var dedi doktor asil degerlerim cuma belli olacak ins bi aksilik olmaz progestan ve vitamine basladi doktor

Canim bence bekle acele etme ben 3 kez asilama yaptirdim tutmadi simdi normal yolla oldu 6 haftalik hamileyim benimde ilk bebegim gelisimi durdu kurtaj oldum bence bekle zaman birak

Arkadaslar kanda 32.58 cikmisti bugun tekrar yaptirdim ozel bi tip merkezinde pozitif yaziyo kagitta doktor hemen progestan basladi degerlerim cuma belli olacakmis sizce sevineyimmi artik biseler soyleyin lutfen

Güzelim "ebru55, post: 39763967, member: 663188"]Arkadaslar kanda 32.58 cikmisti bugun tekrar yaptirdim ozel bi tip merkezinde pozitif yaziyo kagitta doktor hemen progestan basladi degerlerim cuma belli olacakmis sizce sevineyimmi artik biseler soyleyin lutfen[/QUOTE]
Guzelim seni sevindirmekvicin diyebileceğim tekseyvrabbim bebeğini kucagina almayi nasip etsin. Sabirli ol cuma günü cikacakms seni ultrasyona koymadlar mi hic

Bugun oyle karindan bakti doktor fakat bisey gorulmedi tabii

Kimyasal gebelik olabilir bende boyle bisi yasamistim ultrasonda bisi gozukmemisti kan degeri 38 cikmisti 3 gun sonra tekrar kanda baktirmistik deger dusmustu zaten kanamam oldu adet kanamasi dedi doktor kimyasal gebelik demisti

Allah korusun canim ins oyle degildir Rabbim dualarimi kabul eder ins oyle degildir

Allah korusun canim ins oyle degildir Rabbim dualarimi kabul eder ins oyle degildir

Ins cnm herseye hazirlikli olmak lazim iyiye kotuye ama sen icini ferah tut zaten progestan kullaniyormussun ins hersey yolunda gider ben sadece başımdan geceni anlattim oyle olacak degil tabi

Merhaba herkese bende de pcos var ve
bu ay ben de klomen kullandim ancak yumurtalarim buyumedi doktorum devam etmemizin anlami yok igneye gecelim dedi simdi adet olmayi bekliyorum.
igneyi hastaneden degil kendimiz eczaneden aliyoruz degil mi doktorum tedavi baslayinca ayrintili konusuruz dedi bilgi vermedi bu konuda bilgisi olan klomen ise yaramayip igneyle hamile kalaniniz var mi(

[QUOTEiğneyi eczaneden nesibol, post: 397be57, member: 643223"]Merhaba herkese bende de pcos var ve
bu ay ben de klomen kullandim ancak yumurtalarim buyumedi doktorum devam etmemizin anlami yok igneye gecelim dedi simdi adet olmayi QUOTE
igneyi hastaneden degil kendimiz eczaneden aliyoruz degil mi doktorum tedavi baslayinca ayrintili konusuruz dedi bilgi vermedi bu konuda bilgisi olan klomen ise yaramayip igneyle hamile kalaniniz var mi([/QUOTE]
Canim igneyi eczaneden raporla aliyorsun

Canim igneyi eczaneden raporla aliyorsun[/QUOTE]
Tesekkur ederim canim beMerhaba herkese bende de pcos var ve
bu ay ben de klomen kullandim ancak yumurtalarim buyumedi doktorum devam etmemizin anlami yok igneye gecelim dedi simdi adet olmayi bekliyorum.
igneyi hastaneden degil kendimiz eczaneden aliyoruz degil mi doktorum tedavi baslayinca ayrintili konusuruz dedi bilgi vermedi bu konuda bilgisi olan klomen ise yaramayip igneyle hamile kalaniniz var ni:)

Canim igneyi eczaneden raporla aliyorsun[/QUOTE]

Teşekkür ederim canım:)

Arkadaslar duaniza ihtiyacim var suan hastanedeyim dusuk tehlikem var bi kac gun hastanede kalicam ilac tedavisine baslandi nolur dua edin ins bisi olmaz cok uzgunum (

Arkadaslar duaniza ihtiyacim var suan hastanedeyim dusuk tehlikem var bi kac gun hastanede kalicam ilac tedavisine baslandi nolur dua edin ins bisi olmaz cok uzgunum (
Ayy canim benim Allah yardimcin olsun insallah bebeginizi size bagislasin.. simsıkı tutunsun bebegin sana melekler korusun Rabbim buyuktur cok dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…