klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

QUOTE="nuraninbebegi, post: 39572761, member: 641632"]Canim ben sali günü gidiyom Nuvit hocaya bakalım ilaç yazacak sanrm sen 26 da gittiğinde gebelik varmi yokmu diyemi bakacak[/QUOTE]
Evet cnm beta hcgye bakilck.dua et ne oluurr

[

Kizlar bugun doktora gittim 5 haftalikmis haftaya bi daha gidicem bebis gorunmedi kucuk oldugu icin yalniz doktorum bana aspirin verdi kani sulandirmak icin komsularimda kullanma diyo kafami karistirdi doktora da sormadim sakincali olsa vermez dimi

Kizlar bugun doktora gittim 5 haftalikmis haftaya bi daha gidicem bebis gorunmedi kucuk oldugu icin yalniz doktorum bana aspirin verdi kani sulandirmak icin komsularimda kullanma diyo kafami karistirdi doktora da sormadim sakincali olsa vermez dimi
Bence kesinlikle kullan pihtilasmadan dolayi bebegini kaybeden cook

[QUOTEtelwfonda domer, post: 39625283, member: 461961"]Ultrasona girdinmi?hormonlar nasil cikti?e2[/QUOTE]
Canim telefonda değerlendirme yaptik bugün şehir disindayim ultrasyona girmdm e2 64 cikms sanrm düşük ihtiyaç var komene dedi senin kaç cikmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…