klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canim hayirli olsun allah kucagina almayi nasip etsn

Kizlar yaşadığınız yerde havalar nasil ben istanbuldayim yollar cok fena doktora bile gidemedim cikamadim evden cok kar var ( ne durumdayim bilmiyorum

"Muhammed o mer, post: 39529673, member: 461961"]Canim ne yaptin senden haber bekliyorum[/QUOTE]
Malesef canim yok ya ama bi görsem sonuçlar çok iyi yumurtlamak bile olms allahtan hayirlisi baklm adetin 4.günü gidecm tekrar

"Muhammed o mer, post: 39529673, member: 461961"]Canim ne yaptin senden haber bekliyorum
Malesef canim yok ya ama bi görsem sonuçlar çok iyi yumurtlamak bile olms allahtan hayirlisi baklm adetin 4.günü gidecm tekrar [/QUOTE]
Hani yumurtlama yoktu boylari kucuk diye iptal olmustu bu ay...hayirlisi...sokturucu mu verdi

Eğer tamamen TE="muhammedomer, post: 39544707, member: 461961"]Ya canim saka gibi hastaneye gittim geldm aksam lekem geldi onca gün bekle heyacanla git o ani yasa gelince lekem gelsin allahimin imtihani[/QUOTE]
Hadi yaaa...ptesi gidersin o zaman[/QUOTE]
Eger tamamen sokulursem giderim 4. Günü gel dedi senin nasip gidiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…