klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canimbissy, post: 39305219, member: 588098"]9230003, member: 617883"]Yarin asilama yaptricam. Çok heyecanlym. Tek yumrtam var tutma sansi azalyormu[/QUOTE]
Bi sey sorcam bende polikistik over var purefon 300 iki kutu vuruldum fayda etmedi tedaviyi kesince hepsi yavas yavas buyumus yumurtalarin tup bebege yolladi ilaclar bsa gitmeain diye biIm durum da fazla iyi olmadigi ivin gitmedik sonra agrim oldu kist falan oldumu diye devlete gittim onlarda gonalf la baslayacagiz dedi ilaclari gene biz alacakmisiz 23 yasini beklersem devlet karsilayacakmis benim catlatma ignem falan duruyo seneye ikinci ayda bitio skt si acaba yil olarak mi girsek de olurmu 23 e yoksa dogum tarihinimi beklemek lazim[/QUOTE]
Canim yasi doldurman gerekiyor diye biliyorum

Canimbissy, post: 39305219, member: 588098"]9230003, member: 617883"]Yarin asilama yaptricam. Çok heyecanlym. Tek yumrtam var tutma sansi azalyormu
Bi sey sorcam bende polikistik over var purefon 300 iki kutu vuruldum fayda etmedi tedaviyi kesince hepsi yavas yavas buyumus yumurtalarin tup bebege yolladi ilaclar bsa gitmeain diye biIm durum da fazla iyi olmadigi ivin gitmedik sonra agrim oldu kist falan oldumu diye devlete gittim onlarda gonalf la baslayacagiz dedi ilaclari gene biz alacakmisiz 23 yasini beklersem devlet karsilayacakmis benim catlatma ignem falan duruyo seneye ikinci ayda bitio skt si acaba yil olarak mi girsek de olurmu 23 e yoksa dogum tarihinimi beklemek lazim[/QUOTE]
Canim yasi doldurman gerekiyor diye biliyorum[/QUOTE]
Yani dogum tarihimi ikinci ayda giriom yasima catlatma ignesi de ikinci ayda doluyo offf off ya

kızlar perşembe günü çatlatma iğnesi vuruldum kaç gün sonra tahlil yapayım ne zamana belli olur en erken :)

Canim bende zekai tahirde pco hastasym bes asilama bir tup bebek yaptrdm hepsi negatif ve hersey yolunda olmasina ragmen simdi jinekolojide nuvir birgile doktora gdym rabbm herkese hayirlisini versin
canim gecmis olsunn benimde 3 dusugum oldu. Ben baskent uni tup bebek gogsen onalana gidiyorm kesinlikle tavsiue ederim herseyden once cok ilgili cok iyi.dr araya araya 2 senem gecti. Illa bayan dr diye tutturdum zzaman kaybettim

İnşallah iyi sonuçlar alırsın..üstte bir bayanın aşılaması tutmuş onun için yazmıştım umutlanıyorum diye..Allah a sığınalım dua edelim birbirimize.
Oyle yorumlar okuyorumki gercekten psikoljimi bozdum cogu kez.herkes o kadar karamsar ki herkesin derdi farkli bizim sinavimizda bebek demekki.rabbim herkese tez zamanda versin gercekten cok zor yasamayan bilemez bu 4. gebeligim ins bu saglikli olur korkuyorum sevinemiyorm uzulemiyorum dua ediyorm...hayirlisi olsn.tek yumurta ile tuttu sukur

="elif_eymen, post: 39346668, member: 498628"]Oyle yorumlar okuyorumki gercekten psikoljimi bozdum cogu kez.herkes o kadar karamsar ki herkesin derdi farkli bizim sinavimizda bebek demekki.rabbim herkese tez zamanda versin gercekten cok zor yasamayan bilemez bu 4. gebeligim ins bu saglikli olur korkuyorum sevinemiyorm uzulemiyorum dua ediyorm...hayirlisi olsn.tek yumurta ile tuttu sukur[/QUOTE]
Insall

E="habissy, post: 39356480, member: 588098"]="elif_eymen, post: 39346668, member: 498628"]Oyle yorumlar okuyorumki gercekten psikoljimi bozdum cogu kez.herkes o kadar karamsar ki herkesin derdi farkli bizim sinavimizda bebek demekki.rabbim herkese tez zamanda versin gercekten cok zor yasamayan bilemez bu 4. gebeligim ins bu saglikli olur korkuyorum sevinemiyorm uzulemiyorum dua ediyorm...hayirlisi olsn.tek yumurta ile tuttu sukur[/QUOTE]
Insall[/QUOTE]
İnşallah tez vakitte iyi haberle sonuclanir Rabbimmm kucagina alip sevmeyi buyutmeyi nasip etsin...

[QUOTEüzerinde ymen, post: 39341679, member: 498628"]Cok sagol cnm allah razi olsn rabim isteyen herkese nasip etsin bana birde hacdan meryem ana otu gelmisti onunda suyunu ictim belki oda vesile olmustr[/QUOTE]
Bende uzwrimde tasidm bayagi bi nasil yapip ictin canm

arkadaşlar bebeğimiz olsun diye her yolu deniyoruz fakat bazen aklımızıda kullanmak gerekiyor burda alınan alışların bazıları ciddi yan etkiler yapabilir eşimize veya kendimize alıp içilen bu ilaçlar allah korusun bebekte ciddi problemlere yol açabilir çinko fazlalığı bebekte anomali yapabilir ayrıca vücudumuza fazladan aldığımız vitaminler böbrek hastalığına davetiye çıkarıyor

t: 39363057, member: 641632"][QUOTEüzerinde ymen, post: 39341679, member: 498628"]Cok sagol cnm allah razi olsn rabim isteyen herkese nasip etsin bana birde hacdan meryem ana otu gelmisti onunda suyunu ictim belki oda vesile olmustr[/QUOTE]
Bende uzwrimde tasidm bayagi bi nasil yapip ictin canm[/QUOTE]
Ya canm meryem otunu nasil yaptin da ictin

Aranizda ben gibi pko varmi arkadaslar neler yapionuz ben dde klomen ise yaramio gene bu ayda klomen kullancam puregonda olmadi yumurtalarin hepsi büyüdü seneye yapilcak paramiz olmadigi icin 23 u bekleycem devlet karsilasin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…