klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kimininn E="nuraninbebegi, post: 39269333, member: 641632"]Bilmyrmki canim acaba cevap vermedimi kisiye gorw degsiyo[/QUOTE]
Kiminin agrisi oluyo yumurta yok kimnn olmuyo agrisi yumurtalari buyums taklma onlara canm

Kızlar merhabalar yeniyım haziran 2 sene olucak evleneli ve hiç korunmadin eşim spreM testi yaptırdı bi sorun çıkmadı ben gittim. Ve yumurtaliklarim zayıf caliscan Cinstenmis klemen kullandım geçen ay bu sonuç vermedi bu ay doktorum dozunu artırdı böylede olmazsa iğne vericem dedi böyle sorunla karsilasan varmı ne kdar sürdü tedavi

Tedavi kisiden kisiye gore degisir canim igene maximun on gun kullaniliyo yada bir hafta buyurse yumurtlar catlatma ignesiyle catltyrlar buarada ibrahm saracoglnn incir k urunu yapablirsn internttn bakip

Yok vermedi ama pztesi gidecem ya eger yumurtaolusmussa ve istenilen boyuta gelmiste daha catlamadiysa ben derim hocam catlatma ignesi kullanalim mi diye.benim cok duzensizdi ama son 5 6 aydir duzene girdi 33 35 gunde bi oluyrum cnm
Yok vermedi ama pztesi gidecem ya eger yumurtaolusmussa ve istenilen boyuta gelmiste daha catlamadiysa ben derim hocam catlatma ignesi kullanalim mi diye.benim cok duzensizdi ama son 5 6 aydir duzene girdi 33 35 gunde bi oluyrum cnm

9230003, member: 617883"]Yarin asilama yaptricam. Çok heyecanlym. Tek yumrtam var tutma sansi azalyormu[/QUOTE]
Bi sey sorcam bende polikistik over var purefon 300 iki kutu vuruldum fayda etmedi tedaviyi kesince hepsi yavas yavas buyumus yumurtalarin tup bebege yolladi ilaclar bsa gitmeain diye biIm durum da fazla iyi olmadigi ivin gitmedik sonra agrim oldu kist falan oldumu diye devlete gittim onlarda gonalf la baslayacagiz dedi ilaclari gene biz alacakmisiz 23 yasini beklersem devlet karsilayacakmis benim catlatma ignem falan duruyo seneye ikinci ayda bitio skt si acaba yil olarak mi girsek de olurmu 23 e yoksa dogum tarihinimi beklemek lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…