klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

merhaba arkadaşlar ben 2,5 yıllık evliyim.hiç korunmadık,evlendikten 2 yıl sonra yani geçen ağustos ayında hamile kalabildim tedavisiz ama bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum.3 ay dinlen dedi dr um.3 ay doldu bende bu ay kontrollerimi olduktan sonra dr um klomen verdi ve ilk kez kullanıyorum bu ilacı..yumurtalık takip edicek ve nasip olursa bu ay aşılama yapılacak.bu ay klomenle deneriz,olmazsa bir sonraki ay iğneyle deneriz.Sonrasında çok bekletmem tüp bebeğe yollarım seni dedi.ultrasonda pco var sende dedi.ama kendiliğimden hamile kaldıgım için üzerinde durmadı çok.Hastanemden dr lardan çok memnunum,ankaradayım zekai tahir burak hastanesi infertilite bölümünde.. durumlar böyle...ikimizde de sorun yok,yalnız benim tek yumurtalığım var, var mı böyle durumda olanlar??

Canim bende zekai tahirde pco hastasym bes asilama bir tup bebek yaptrdm hepsi negatif ve hersey yolunda olmasina ragmen simdi jinekolojide nuvir birgile doktora gdym rabbm herkese hayirlisini versin

Aşılamada çok şans olmadığını biliyorum ama böyle olumlu haberler alıncada çok umutlanıyorum..hayırlı olsun bir arkdaşın daha tutmuş aşılaması..kucağına almayı nasip etsin.Hastanede geçen gün bir bayan vardı..ben 29 yaşındayım,o bayan daha gençti. Dr muayeneden sonra direk tüp bebek demiş, ve ilkinde tutmuş..çok mutluydu..Allah bizimde yüzümüzü güldürsün. Nüvit Birgili hocaya neden gidiyorsun? İnfertiliteye yollamıştı o beni.

Canim benim hepsi negatif hic tutmadi ortada hic sorun yokken tek sorun yumurta tembelligi oda ilaclara cok guzel cevap veriyodu infertiliteden ve tup bebkten sonuc alamiyincacherkes onu cok onerdi ona basldm oda herseyi arastrdi cok guzel sonclarin dedi tek yumurta tembllgi var dedi onada bu adetre ilac yazack nasipse

İnşallah iyi sonuçlar alırsın..üstte bir bayanın aşılaması tutmuş onun için yazmıştım umutlanıyorum diye..Allah a sığınalım dua edelim birbirimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…