klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba arkadaşlar bende bu ay ilk defa klomen ve ovitrelle kkullandım.bugün iğneyi vurulali 10 gün oldu.ama 2 gün önce aksam açıkkahverengi leke geldi devami gelmedi 15. günümü sabırsızlıkla bekliyorum.bu leke neden geldi ama yaa ????

Cnm benim cok uzuldum ama elden bisi gelmiyor iste sana uzulme bile diyemiyorum ne hissettigini anlayabiliyorum gece hic uyumadim dusunmekten yeni uyandim bende canini sıkma hersey yoluna girecek cnm

Suan bunlari ağlayarak yaziyorum ben hic anne olamicam kocam hic baba olamicak diye üzülüyorum. Biktim artik yoruldum tedaviyi biraksam mi devam etsem mi aklimda bi suru soru işareti kahroluyorum. Sadece bebem olsun istiyorum baska bisey degil baska hic biseyde gözüm yok ama olmuyor allahin var bi bildigi diyor eşim hala sabirli ama dayanamadi o da benimle agladi sonra topladi kendinide bana moral vermeye calisiyo ay ne bebek haberi duymak istiyorum ne bebek sesi tahamulum kalmadi suan bunlari bu uzuntuyle yaziyorum belki gecicek sonra. Bende gece hic uyumadim hep dua hep dua ettim umitlendim hala pembe akinti vardi sabaha karşı uykuya daldim sabah uyandim olmuş nasibim degilmis napim. Allah vermiyo işte. Cocuk sahibi olmak ne zormus ya millet bi yatista gebe kaliyor biz paralari dokuyoruz yurekten istiyoruz dualar dualar ama yine de yok

(( canım seni o kadar iyi anlıyorum ki çünkü hepimiz aynı heyecanları aynı ümitlenmeleri defalarca yaşadık.. 1,5 yıl oldu biz cocuk isteyeli ama rabbim ol demeden olmuyor işte.. biz elimizden geleni yapıyoruz yapmamız gereken şey dua etmek biliyorum onu da yapıosun ama lütfen sabırlı ol.. Alllahın zoruna gidicek şeyler söyleme.. olucak emin ol.. duruma iyi yönünden bak, en azından sağlığımız yerinde, eşlerimiz iyi sağlıklı (çokşükür) ve tedavi olabilecek durumumuz var.. ya parası olmayıp bizim durumuzda olanlar napsın..
ayrıca bişe dicem şu ilk geceden hamile olanlara sinir oluyorum o gün o işi mi yapıyorsunuz cocuk mu yapıyorsunuz gününüzü nasıl denk getirdiniz ????

Arkadaşlar bu meşhur muhteşem 3 lüyü deneyeniniz varmı..
Okuduğum kadarıyla forumda çok arkadaşımız gebe kalmış...

PHARMATON (MULTİVİTAMİN) GÜNDE BİR AÇ

ZİNCO (ÇİNKO) GÜNDE BİR AÇ

SIVI L-CARNITIN ŞURUP (ESAS BU, BUNU MUTLAKA ALIN. SOLGAR MARKA) AÇ KARNINA GÜNDE 1 YADA 2 YEMEK KAŞIĞI

Harbiden yani yumurtalama gününü nasi denk getirmişler :) biz onlar gibi atesli olamadik herhalde :) ay hic gulecegim yoktu valla

Merhaba bunu bende okudum bende denemeyi düşünüyorum bu ay kullanan biri topik acmis anlatıyordu o ay gebe kaldim diyor. Her seyi deniyoruz bunuda denicem sanirim

Merhaba bunu bende okudum bende denemeyi düşünüyorum bu ay kullanan biri topik acmis anlatıyordu o ay gebe kaldim diyor. Her seyi deniyoruz bunuda denicem sanirim

Canım bizde alacağız,ilk aşılamam olumsuz sonuçlandı,bu ay sonu tekrar aşılama olacağım kısmetse..
Hemen alıp başlatmam gerek eşime..

Yok guzelim butun geve kontrol ettim kendimi her sey normaldi seviniyodum uykuya daldim uyandim adet olmustum. Sabahtan beri agliyoruz eşimle olmadi olmadi diye. Allah yardimcimiz olsun
Cnmm uzulme diyemem sana icin rahatlicaksa agla cnm.ama kendini fazla yipratma kendimi ornek vereyim sana 2013 agustosta korunmayi biraktik hemen hamile kaldim dis gebelik oldum ilacla kurutuldu..cokk zor yipratici ve uzun bi surec gecirdim cok buyuk korkularim vardi ve dojtorum ilk adetimi olduktan sonra korunmamami onerdi korkuyodum tekrar ayni seyleri yasamaktan hicbi problem olmadigi halde hamile kalamadim 7 ay gecti kaldimkikincide ilk hersey guzel gidiyodu kalp atisi yoktu melegimin 8 .haftada kurtaj olmak zorunda kaldumm o kadar kotu oldumki dunyam basima yikildii yinede umutsuzluga kapilmadimm olacak elbet diyordumm..neyse aradan yine 4 5 ay gecti tekrar hamile kaldimn bu kezde kimyasal gebelikmiss adetle birlikte attim artik ne bi hamile haberi nede bi bebek sesi seninde dedigin gibi duymak istemiyodumm hep diyodumki neden bunlari yasiyorum neden bunlar benim basima geliyo diyodumm...neyse doktorum pek arastirmaci degildi nirmal normal deyip geciyodu hrpsindede..artik karar verdim baska arastirmaci bi doktor buldum gittim herseyi anlattim aciklayici bi sekilde..ilk once rahim filmi cekildim tuplerimde bi problem olmasin diye temuz acik cikti sonra genetik hormon kromozom genel tahliller sut hormonu kan pihtilasma tahlili factorler fln yapildi butun yasadiklarima sebep kanimdaki pihtilasma sebep oldu..suanda hamileyim rabbime binlerce kezz sukurker olsunki bebegimin kalp atisinida duyduk hergun ciraspirin ve gobekten igne vuruyorum insallah inaniyorum bebisim bu kez beni birakmicak diyorumm...demem okii umutsuzz olmayinn yitirmeyin ümidinizi herzaman umut vardir sadece iyi bi doktor bulunn..bizim meleklerimiz gec geliuo nazlaniyoo birazcikk uzulmekk yokkk devammmm tedaviye

Saglikla alirsin kucaguna ins Allahim bizede nasip eder. Zorlu surec sabretmek zor ama ins bizde o duygulari tadicaz. Herkesin bir hikayesi var. Allahim en hayirlisini nasip etsin herkese.

Ne kadar zor bi süreç gecirmissin halime şükürler olsun. Bebecigin hayırlı olsun. Saglikla dogar da kucağına al inşallah. Anlattigin icin Sağol nefes aldim tesekkurler

Olacakmisin canim asilama ben karar veremiyorum. Ara versem mi vermesem mi ilk asilamada olumsu sonuc alinca yelkenleri suya indirdim

Evet cnm olacağım kısmetse,geçen ay tutmadı,bu ay inşlh olur.. 6 kez yaptırmaya hakkım varmış..
umarım gerek kalmaz,ama bu ilaçları kullanıpta faydasını görenler olunca yazmak istedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…