klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

arkadaşlar kilosu fazla olup hiç aşılama ve tüp bebek yaptıran yokmu?nasıl bir sistem varki bana raporun heyetten döner senin dediler?ben okadar aylardır evrak tamamlamak için koşturuyorum ne acılar çekiyorum o tahlilleri yaptırıcam diye .kilo yüzünden dönen varmı

Yarin gorunmeyebilir ama kacinci gunun bugun adetin 12. Gununde bakarlar yumusa insallah buyumusturler cnm benim
canım dediğin doğru cıktı yumurtalar gorunmedı hapın dün bittiği için normal dedı çarsamba gunune kontrole cagırdı. sevınsem mı uzulsem mı bılemedım :S

canım dediğin doğru cıktı yumurtalar gorunmedı hapın dün bittiği için normal dedı çarsamba gunune kontrole cagırdı. sevınsem mı uzulsem mı bılemedım :S
sevın bence cunku surec normal ıslıyor demektır bu 12. gunu de 13 14 cıvarı olurlar hadı bakalım ınsallahhh guzelce buyurlerrrr

canım asılama yaptırmadım ama çok asırı bı kılon yoksa acaba yag metabolızması yumurtaları bozar mı dıye dusunuyolar polıkıstık mısın cnm

içimi nasıl rahatlattın anlatamam canım Allah razı olsun. ya cok sağol ınsallah dedıgın gıbıdır.
merak tme canım rahatladıysan ne mutlu bana canım Allah senden de razı olsun sen tasalanmadan yumurtalarını buyut canım 12 . gunu hangı gun olcak sımdı

kızlar merhaba benim bugün16.günüm halen agrım var normal mi neden oluyor yumurtam çatlamış

12. gunu pazartesı olcak canım ama bayram oldugu ıcın doktor çarsamba gunu gel dedı
bugun nıye gel demıskı sana hayatta görunmez :) çarşamba 14. gun oluyo zaten o gun tam erıskın olmus olur yumurtan inşallah tabı kaç defa kullandın gunde

TE="adrenalin85, post: 37173937, member: 622528"]bugun nıye gel demıskı sana hayatta görunmez :) çarşamba 14. gun oluyo zaten o gun tam erıskın olmus olur yumurtan inşallah tabı kaç defa kullandın gunde[/QUOTE]
Sabh 1 aksam 1 tablet yani gunde 2 tane canim. Agzindan bal damliyo canim ya insallah gelisirler.

canım benım ayyy bende bugun adet oldum 3. gunu baslıycam ben gunde 3 tane alıcam :) yenı ay yenı heyeccan
Ya bu melekler ne kadarda nazlilarmis amma ugrastiriyolar bizi ya :) bi liste yapalim mi adetgunlerini. Hem hamis kalanlar olursa oraya ekleriz ismi herkese umut olur

Ya bu melekler ne kadarda nazlilarmis amma ugrastiriyolar bizi ya :) bi liste yapalim mi adetgunlerini. Hem hamis kalanlar olursa oraya ekleriz ismi herkese umut olur
yapalım guzel olur bı lıstem var ama ordakı arkadaslar samımı olmuslar artık bısey yazınca bı dısarda hıssedıom kendımı

Tedavi surecındekı kızlar yapın bır lıste bızde ordan takıp edelım sızı hem tanısmıs oluruz

yapalım guzel olur bı lıstem var ama ordakı arkadaslar samımı olmuslar artık bısey yazınca bı dısarda hıssedıom kendımı
Kizlar kaynasmak isterim ben de yeni arkadaslarla..deniz arkadasimin dedigi gibi siz liste yapin bizde takip edelim sizi.daha benim tedavim baslamadi baslasin beni de eklersiniz listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…