klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Klomene baslatirlar..insallah en yakin zamanda evladina kavusursun.bende iki yillik evliyim iki defa hamile kaldim ama dusuk oldu.nasip...

İki sefer kullandim cnm bikeresinde yumurtalar buyudu catlayamdan kise donustu.simdi tup bebek klinigine yonlebdirdiler bu ay muaynem var regl olunca gitcem bakcaklar neye elverisli vucudum asilamami tup bebekmi.sende ne kisti vardi cnm

İki sefer kullandim cnm bikeresinde yumurtalar buyudu catlayamdan kise donustu.simdi tup bebek klinigine yonlebdirdiler bu ay muaynem var regl olunca gitcem bakcaklar neye elverisli vucudum asilamami tup bebekmi.sende ne kisti vardi cnm

merhaba yazıyı görünce dayanamadım ve yazmak istedim aşılamaya bu kadar para vermek pek mantıklı gelmedi bana fazla almışlar bence...

kızlat hayırlı geceler. Adetime 3 4 gün var ama az önce afedersiniz lavaboya gittigimde peçeteye koyu pembe bi leke geldi bu neydi acaba . Hep 4 5 gün geç olurdum edet bu sefer erken mi oldum acaba

kızlat hayırlı geceler. Adetime 3 4 gün var ama az önce afedersiniz lavaboya gittigimde peçeteye koyu pembe bi leke geldi bu neydi acaba . Hep 4 5 gün geç olurdum edet bu sefer erken mi oldum acaba
Insallah yerlesme kanamasidir..galiba bu ay hicbir ilaç kullanmamistin.hep gec oluyrsan bu kadat erken olman garip olur.sabirla bekleyelim bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…