klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ayırlısı aysuncum hayırlı haberlerini bekliyorum canım

Selamun aleykum canim dostlarim...cok ozeldim sizleri cok, buradaki muhabetlerimizi , heycanlarimizi...yine toplanalim yine sabah gunaydinlarimizla neselendirelim sayfayi...gun boyu canimiz sıkıldığı gibi atalim kendimizi buraya...deniz, ozge, elocan, elifyesiller, kaptan, sedaa, aysun, satwa, arzuu...mutlaka unuttugum vardir..yazimi goren bi cvp versin versinki hangi dostlarima ulasabildigimi gorebileyim...sonrada eskisi gibi kaynasalim tekrar.umarim uzun surmez de gelirsiniz buraya

Cvp slllmmm ben burdayım

s.a.kızlar bende iki senedir bebek hasreti çekiyorum. Hormon testi idrar tesri ultrasonda bakmak rahim filmi bunları yaptırdı doktor ve hepsi normal eşimdede sorun yok ama olmadı. Doktora gittim adetin ilk günü gel ilaç tedavisine başlayalım dedi doktor sormadımda ne ilacı die hangi ilaçlı tedaviye başlayabilir acaba. Rabbim hepiniizin kalbindekini nasip etsin inş

Klomen veya dengı bır ılactır bence

[QUOTE="zd86, post: 37090510, member: 44yazıların hepsini okuyamadım siz neler yapıyosunuz kızlar hangi tedavilerden geçtiniz

Valla buranın mudavimleri terk ettıler ama benım tedavı tup bebege kadar gıttı ve olmadı işde vaktı zamanı gelmemıs

Slm cnm bende ayni senin basindan gecen seyleri yasadim.bende iki yillik evliyim bendede cikolata kisti var diger hersey normal ama olmadi bu ay adet oldugumda gidicem ya asilama ya tup bebek karar vericekler.Allah hepimizin yardimcisi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…