klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar..asilamada olmadi..tup bebege gecmeyi dusunuyoruzz..istanbul anadolu yakasinda onerebileceginiz biyer varmi???

Yaptirmayi dusundugum yer euro fertil..kendi dr um takibini hastanemde yapalim..tup bebegi orda diyor...arastirmadan hemen kabul ettim demek istemedim..

Eurofertil hakkinda iyi yada kotu duyumlariniz varmii???

Canim devlettemi yaptiriyorsun izeldemi...

Devleti bilmiyorum..ben ozelde yaptirdim..laboratuardan sonuclari veriyorlar..kac milyon..ne kadar hareketli..yikamadan oncesi sonrasi..hepsi yaziyor...

Bicok merkezde sonuc veriliyorr..seninkinide verirler buyuk ihtimal..simdiden hayirli olsunn...

özelde yaptırıyorum devlet değil o kadar para alıcaklar yogunluktan dolayı sayım yapılmadıgını söylediler çok saçma ayrıca bir ücrete tabiymiş bu nedir anlamadım verdiğim aşılama ücreti sankı hayrıma

pek bir duyumum yok ama bende izmir eurofertil de yaptırıcam doktorum önerdi inş iyidir..

pek bir duyumum yok ama bende izmir eurofertil de yaptırıcam doktorum önerdi inş iyidir..

Insallah canim...bence verirlerr..vermeselerde onlar bakarr...kafani rahat tut yeterr...elinden geleni yap sonra allaha birak..nasipde varsa geliyir yoksa yok...

13 gun once yaptirdim bende asilamami..ama negatif malesef...evet semen yikamaya ayri ucret aliyorlar..ben 550 li asilama..150 de yikamaya verdim..ilaclar haric 700 ilaclarla beraber 1000 i gectii...

Nasip kismet..insallah senin nasibinde vardir bu ay...

inşallah rabbim gönlümüze göre versin ben dahil isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip olsun benımde 865 lira dediler aşılama için ama ilaçlarla 1000 tl yi geçiyo semen yıkama içinde olması gerekiyor aslında yoksa ücret cok fazla..

Merhaba bayanlar uzun zamandir takip ediyordum ama katilmak bu gune nasipmis.25 yasindayim, 16 aylik evliyim.pkos luyum.6 aydir tedavi goruyorum.ilk 3 ay sadece bende problem oldugunu soyleyen doktor 3 defa klomen kullandirtti ama hamile kalamadim.sonra o doktor izne ayrildi bizde ayni hastanede baska bir doktora gittik.sonuclara bakar bakmaz esinden dolayi olmuyor degerleri dusuk dedi direkt asilama dedi cok sinirlendim 3 aydir bosa kurek salliyormusuz.ustelik ozel hastaneydi burasi.isi ticarete doktuklerini anlayinca hemen biraktim orayi arastirma hastanesinne basladim.cok memnun kaldim hastaneden ilk aydan asilama yaptik 3 eylu de.bekliyorum daha 10 gunum var

hadi bakalım hayırlısı, olur ya çok gençsin:) ben 39 yaşındayım umutluyum, olmadı ilki bugün öğrendim, ama mücadelem sürecek, herkese hayırlısını dilerim

Ne guzel umutlu olman insallah rabbim tez zamanda hayirli bir sekilde nasip eder.kac yillik evlisin cocugun var mi
4 yıllık evliyim, çocuğumuz yok, ocak ayında bir düşük yaşadım, o zaman ne kadar istediğimizi anladık, bir sorun görünmüyor ama düşük riskim yüzünden -yaş yüzünden- doktora gittim, bakalım hayırlısı

Merhaba herkese. Ben 21 yaşındayım 4 senedir evliyim çocuğum olmuyor. Evlendiğimden beri tedavi görüyorum ama sonuç yok. Özel hastahaneye gidiyorum hepsi aynı şeyi söylüyor. Bir sürü ilaçta içtim ama fayda etmedi. Geçenlerde başka bi doktor buldum şimdi onunla tedaviye başladım. Önceki yaptığım sonuçlara baktı ve direk aşılama dedi. Göbekten iğne 75 ilk iğne oldum. Yumurtalarım çok tepki verdi. Solda bir sağda 4 tane büyüdü. Ama bu şartlarda aşılama yapamayacağını çoğul gebelik riski olduğunu söyledi. Normal yollada kalabilirsiniz dedi. Şu an gebelik belirtileri var ama test yapmaya korkuyorum. Bu şekilde hamile kalan var mı..??

aşılamadan sonra doğal gebelik şansı artıyormuş, bana bizzat doktorum söyledi ki çok iyi bir doktor, hadi hayırlısı:)

arkadaşlar nolur yardımcı olurmusunuz.allah rızası için biz hiç birşey anlamadık.doktora gittik iki kere eşim sperm testi verdi.ilkinde bişey yok antibotik kullan tekrar geldi dedi .gittik bu seferde sonuçları şu şekilde çıktı.:
sperm kons:9.2 HACİM:3.6
toplam hareketli:45 PH:7.8
ileri hareketli :27 LOkosit:=1
yerinde hareket:18
hareketsiz :55
morf:normal formlar:6
hareketli sperm konst.4.1
ileri hareketli sperm konst:2.5
fonksiyonel sperm kons:0.3
İleri hareketli:9.0
toplam sperm kons:33.1
toplam hareketli:14.8
DEĞERLİ YUKARIDAKİ GİBİDİR.nolru arkadaşlar yardımcı olun bu değerler nedir.doktor birde ultrason çektirmesini istedi eşimn çektirdik.ordada sol tarafta varikosel olabilir demiş.sol değer 1. 4 yazıyor.bunun için napıcak asla çocuğumuız olmazmı bizim artık çok kötü günler geçiyoruz. varikosel nedir doktor bir açıklama yapmadı heyete sunacağım bu değerleri heyetle değerlendirecez belki ameliyat olabilirsin demiş.birde koenzim die bir vitamin takviye hapı vermişti bir öncekinde hala bunu kullanamaya devam et demiş.Yani anlayamıyoruz bir açıklama bile yapmıyorlar insanlara nedemek bu allah rızası için bilgi verin.varikosel varsa ameliyat nasıl olur.kesin sonuç verirmi?bu değerler çok mu kötü?

VE AYRICA ameliyattta sonuç alamazsak eğer.aşılama veya tüp bebek dedi doktor fakat bilgimiz yok.aşılama ve tüp bebek arasında fark nedir.tedavisi nasıl olur.

Sprem sonuclarından anlamam ama bence tup bebekde sonuc elde edersınız ameliyatta sprem bulup emrıyoyu olusturuyorlar galıba yanı umıtsızlıge dusme ve asılama falan ugrasma dırek tup yap yıpratmadan kendını

hayıt suyunu denedin mi yaptığın kürler arasında belirsiz infertiliteye 9 sene üzerine hamile kalan var bu sitede gördüm
merhaba .. hayır hayıt suyunu denemedim.... hiç görmedim... bu ay aşılama olmazsa bide onu araştırırım

hadi bakalım hayırlısı, olur ya çok gençsin:) ben 39 yaşındayım umutluyum, olmadı ilki bugün öğrendim, ama mücadelem sürecek, herkese hayırlısını dilerim
merhaba bende 37 yaşındayım. evleneli 1,5 sene olacak.. nerde oturuyorsun? hangi hastaneye gidiyorsun?

baya zaman oldu forumdan uzak kaldım.

eskilerden okuyan olur belki.bu ay femera kullandım.3 yumoşum var.bugün pregnly 5000 vuruldum.ctesi bir tane daha vurulacağım.peşinden 3 ve 7 ekimde düşük dozda 2 tane daha pregnly verdi doktorum.östrojeni yükseltip tutunmayı kolaylaştıracağını belirtti.artık her yolu deniyor doktorum.nasip kısmet.

tüp bebek düşüncemiz var.ama nisana kadar beklicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…