klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Malesef istanbuldayimmmm

Senin adina sevindimmm..suan memnunun drunda ama bu 5 aydur yaa butun terslikler beni buldu yada dr da bi sorunmu var dusuncesi guvenimi zedeliyorr..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geçmiş olsun nerede çekildi filminiz

Canim dr tavsiye edebilirim. Ümraniyede Fatih unv. Tip fak. Hast. Dr Elif Baglam. Muayene 30 tl. Hastane aslinda biraz pahali ama umraniye bir kac yillik yeni bir sube o yuzden acildigindan beri indirimli. Hatta bazi bolumler ucretsiz. Merkezi maltepe orasi pahali. Umraniye acilmadan ben maltepeye gidiyordum orda kaldim ama diger bolumler icin defalarca umraniyeye gittim. Elif hanima da bir arkadasi goturdum. Dr hanim cok sevecen ve uzman bir bayan, hastanenin sitesinden bakabilirsin dra.

Alintida sorun oldu sanirim tekrar yaziyorum.

Canim daha yeni ogrendim umraniye subesinde asilama yapilmiyormus. Maltepede yapiliyor ama ben pahali diye umraniyeyi tavsiye etmistim. Seninki daha pahaliymis. Cunku maltepede 95 tl ama ayda bir kere oduyorsun. Normalde 15 gun kontrol suresi ama doktorum yumurta takibi oldugu icin bir ay boyunca hepsini kontrolden saydiriyor. Ki ben ortalama 5 kere gidiyordum. Sana daha ucuza gelir. Bu arada doktorum Ayse Gulcin Demirdoven. Kesinlikle tavsiye ederim. Bir akrabam da ona gidiyor, cok memnunuz. Tek sorun su, doktor hanimin cok fazla seveni var cok yogun, hele araya dogum filan girerse bazen beklemek zorunda kaliyorum ama inan ki degiyor. Cok pozitif cok rahatlatiyor. Ben ilk gittigimde yaklasik iki sene onceydi. Sonraki gidisimde aradan 16 ay filan gecmisti. Ve beni hatirladi, pcos lu oldugumu soyledigimde biliyorum dedi cok sasirdim. Oysa ki bir kere gitmistim. Her hastasiyla ozel ilgileniyor, problemleri unutmuyor. Mesela adetim bir kac gun erken gelmisse dra gittigimde erken geldin diyor. Sasiriyorum dogrusu. Bir de Melek hanim var o daha musait Gulcin hanimdan. Ama pek tanimiyorum onu, uzaktan gormuslugum var o da cok hos birine benziyordu ama pek yorum yapamayacagim. Ben de ramazandan sonra asilama dusunuyorum. İnsaallah ikimize de gerek kalmaz. Ben simdi incir kuru deniyorum bakalim ise yarayacak mi diye bir haftaya kadar baktiracagim yumurtalara. İnsaallah faydasi olur canim. Sen de insaallah hayirli sonuclar alirsin.

Kızlar 18 haziranda çatlatma iğnemi oldum yumurtam 23 mm idi.Sol kasığımda ağrı vardı yumurtamda soldaydı.bugün iğneden sonra 9. gün kan tahlili yaptırdım sonuç 1.85 çıktı.değer çok mu düşük çatlatma iğnesine rağmen görüşlerinizi bekliyorum.

slm cnm sendeki sorun bizdede var bu kaynanalar illa kaynalık yapacak çok takmamaya çalış sıtreste çocuğu etkiler tatlım bende 3 yıllık evliyim tedavi görüyorum şuan 3 klomen 1 iğne oldum

slm cnm sendeki sorun bizdede var bu kaynanalar illa kaynalık yapacak çok takmamaya çalış sıtreste çocuğu etkiler tatlım bende 3 yıllık evliyim tedavi görüyorum şuan 3 klomen 1 iğne oldum

Canım bende 2. Klomeni kullandım. Yarın Dr kontrolü var ama inşallah iyi haberler alırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar galiba ben artık pes edicem klomenle bu ay da yumurtalarım gelişmedi. Sanırım tüp bebek denicem artık çok karşılığım

Kızlar galiba ben artık pes edicem klomenle bu ay da yumurtalarım gelişmedi. Sanırım tüp bebek denicem artık çok karşılığım

Canim pes etmek yok..kacinci gun basladin klomene ve kac defa ictin...

Bendede basda olmadi klomenle sonra baska dr baska teknik yumos oldu..sonraki ay yine olmadii...bi sonraki asama igne varr..zor bisi degill..

ben cok uzulup cok aglayip ertelemistimm..ignelerde ilk baslarda sonuc aldim ama gebelik olmadi..simdi dinlemedeyim..ramazan sonrasi tup bebek inaallah..

Canım benim yaşım 34 ve Cumartesi Dr gidip tüp bebek tedavisine başlıcam. Klomen ile bu ay yumoş gelişmedi... Gelişmeleri bildiririm. Birkaç gündür depresyona girmiştim ama karar verince toplanıp kendime geldim

bende 3 seferdir üstüste klomen kullanıyorum en sonda dozunu günde 2 ye çıkardım yumurta gelişiyo 1 tane çatlama da oluyo ama gebelik yokkk :18: Allahım sabir ver sennn

Hadi bakalimm hayirlisii olsunn...bizde tup bebege gectik artik..ramazandan sonra ilac icip adet olucamm..ve sonrasinda igne tedavisi ve tup bebekk...esimlee onu konustuk bu aksam..ben alistiramadim kendimi..oda ciddi dusunuyorumm..sen alistir kendini dedii.....vee bomba bisi daha dedi..tup bebek olursa cift embriyo istiyorum dedii.....ben sokk sokk sokk...yokk artik dedim kaldim...biri tutmazsa biri tutar dedi..yaa ikiside tutarsaaa dedimm...super olur dedii...ben tabi tirsakk bi sekildee olmaz dedim...baya vaatlerde bulundu amaa dusunuyorumm..hala uyku tutmadi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…