klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar muhabbetiniz bol olsun...galiba bir hamile haberi verecek arkadşımız umarım yolu açarda arkasından bizde geliriz

insallah bekliyoruz bakalım. Hamıle bıle degılse zorla hamıle yapacagız kızcagızı:)))) o kadar merakla beklıyoruz kı bır hamıs haberını hele halımıza:)))))

merhaba kızlarr

sohbetiniz ve hamişiniz bol olsun bende 2 kez klomen tedavisi gördüm.30 yaşındayım. bende pko, eşimde de morfoloji problemi var. önümüzdeki adette aşı yaptırıcaz kısmet olursa..kısmetse diyorum çünkü 4 ay kadar önce aşı diye gidip 5 cm lik bir kistle karşılaşıp yaptıramamıştık.. 1,5 yıl kadar oldu bebek isteyeli benide listenize eklermisiniz :26: bat 18 nisan

kan testti yapmaya gitmiyor erzuruma giderr amaaaa

ona da gidicem inş. yarın bi cesaret müdürden izin isticem. adamcağız artık yeter diyecek valla. zaten kontroldü aşılamaydı derken ipin ucu iyice kaçtı. yakında veliler de okulu basarlar. haberlere veliler öğretmeni darp etti diye haber çıkarsa bilin ki benim :))

okulumda erzurumlu elif adında bi arkadaşım var. Onu da çok severim. Daha yeni doğum yaptı sayılır. Inş seninde ismin gibi bebiş kaderinizde benzesin :)

ınsallah canım. Hep dua edıyorum . Rabbım ıkız ver bana dıye . Verdıde ıkızı kaldı dıyenler var ama ben ıstoıyorum hayırlısı ıle rabbımın hazınesı genıs nasıl olsa :))))

bır gun sanrada ben hadı bakalım hayırlısı olsun. Hos geldın

Aradım eşimi gelince kaymaklı yoğurt getirecek hemde en tazesinden resmen bulgur pilavı krizim tuttu ya :):)
yeye faydaliymisda
kız ne yapayım saglık ocagı ıle dip dibeyım karsılıklı bakısıyoruz :) uzagına gıtsem vakıt kaybı dusun artık onu bıle hesaplıyor o vakte bıle dayanamıyorum:)
yapsinlar canim onun icin maas aliyolar dimi
bebetom gelince alir listeye
oh ne guzel olur bendede yogurt kalmamıs gördun mu ya. Bızımkıde sımdı tel acmaz kı getır desem...
nerden dedim yogurt diyee anaammn
canim okul acilmadan git ver kan tlf yada int.bak olmazmi hem bebelerde ogretmensiz kalmasin

ınsallah canım. Hep dua edıyorum . Rabbım ıkız ver bana dıye . Verdıde ıkızı kaldı dıyenler var ama ben ıstoıyorum hayırlısı ıle rabbımın hazınesı genıs nasıl olsa :))))

inş canım allah gönlüne göre versin. inş ikizlerin olur. hem de bir kız bir erkek versin allah bir kerede hem kızına hem oğluna kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…