klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya benim annemde farkında olmadan bana psikolojik baskı yapıyo sürekli yanımda dua ediyo bana Allah sanada bi evlat versin falan diye kardeşim 2 sene olmadı evleneli 6 aylık bi oğlu var ablamında 2 çocuğu var küçüğü 2 yaşında annemlere gidiyorum onlara bakıyo b akıyo bide seninkini görsem ölsem gözüm açık gitmez falan diyo adet oldun mu falan diye soruyo sürekli kaç kere söyledim bana çocuk konusunu açma ben unutmaya çalışıyorum diye ama tutamıyo kendini yine bişey söylüyo bu sefer iyce kafaya takıyorum

ınsallah canım. bu konuda haklısın kılo aldırıyor bu catlatma ıgnesı klomen falan . ben 3,5 kılo aldım. bu ayda ıncır kuru yapıyorum sureklı elımde ıncır gram gram artıyor tatlıya cıktıkca her gun. cok fazla harekette edemıyorum korkuyorum hamıleysem dıye .... bakalım9 gun sonra ben 2. asılama ıcın ıgnelere baslayacagım nasıp bakalım...

buda baskı yapıyor haklısın. en ıyısı herkezden uzaga 3 aylık bır tatıle cıkacaksın dusunsene sadece sana ve esıne aıt bır ada:) soran yok sorusturan yok:) yanına klomen ve catlatma ıgnesı almayı unutma ama :)))))))))))

evet malesef kilo yapıyor bende geçen sene çok kilo aldım sen nolur nolmaz dikkat et kendine canım inşallah hamilesindir değilsende 2. aşılamada kalırsın inşallah

evet çok haklısın keşke öyle bi imkan olsa gerçekten çok ihtiyacım var tatile

bende bu ay iğneye başlıcam ama iğneden sonra ilişki önerecek.benim ilk olacak ,süreç nasıl işliyo senin ikinci aşılaman olacak ya tecrüben vardır.İğneyi kaç gün kaç mg kullanıyorsun hangi marka iğne kullanıyorsun doktor mu aşılama yapıyor yoksa ilişkiye girerek mi oluyo

amin saol cnm.bakalım hayırlısı inş.bişey sorcam ben ilk ay iğnemi olduktan sonra ağrım çok olmuştu.ama bu sefer ağrım yok acaba fayda etmedimi iğne.:26::26::26:
canim illa belirti olcak diye bisey yok takilma sen
bebetom ben daha adet olmadım o yüzden diger tarih daha belli değil normalde 7 si idi ama geciktim çok şiddetli ağrım var sökülecek gbiyim
kizz baya gecti test yapsana

canım ben gonal-f kullandım gunde bır sefer göbekten kendım yaptım5 gun boyunca 125 olarak vurdum. sonra yumurtalarıma bakıldı bır kacgun daha devam ettım. dozu kısıye gore degısyor mesela benımle asılama yapacak baska bır bayana 75 kullan dedı. galıba o kan degerlerıne gore doktor belırlıyor. yumurtalar buyuyunce dr catlatma ıgnesı nı vur dedı. vurduktan 36 saat sonra asılamayı dr yaptı ama tutmadı.12. gun adet oldum
bazı doktorlar klomen verıp ılıskı onerıyor bazıları ıgne verıp ılıskı onerıyor . ben bu safaları gecen sene yasadım onlarla da olmadı malesef...

Son düzenleme:
Ya arkadaşlar kusura bakmayın, mevzuya dan diye giriyorum ama aciiiilllllll cevap lazım!!!!!!!
Arkadaşlar bugün yumurtlama günüm. Klomen kullandım, çatlatma kullanmadım.
Sol yumurtalığımdan rahmimi kadar olan yerde yumurta gibi bi şişkinlik farkettim bugün.
Normal mi bu ya???
Sizce Dr a görüneyim mi? Rahmim patlayacak gibi
:18::18::18::18:

bence gorun boyle bilemeyiz belki igne verir canim

Deniiiiz bi akıl verin bacım ya! Çok tırstım. Sert sert elime geliyo!
Bir de benim yumurtlama problemim yok aslında ama bebek tutmuyor diye veriyorlar klomeni, çok büyüyor yumurtalarım. Acaba ondan olabilir mi?
Ay çok sinirim bozuldu!!!!

slm kızlar nasılsınız??bugün çatlatma iğnesi olalı tam 13 gün oldu delirmek üzereyim zaman geçmiyo sizce daha ne kadar beklemeliyim???

bence doktoruna gorunmelısın....

slm kızlar nasılsınız??bugün çatlatma iğnesi olalı tam 13 gün oldu delirmek üzereyim zaman geçmiyo sizce daha ne kadar beklemeliyim???

slm cnm.başka topiklerde 12.gün belli oluyo falan yazmışlar.anlıyorum seni zaman geçmiyo çünkü aynı şeyleri yaşadım yaşıyorumda.ama istersen bi kandan baktır.

slm cnm.başka topiklerde 12.gün belli oluyo falan yazmışlar.anlıyorum seni zaman geçmiyo çünkü aynı şeyleri yaşadım yaşıyorumda.ama istersen bi kandan baktır.

ben olsam beklemzdım:) hemen kan verırdım:)))

kızlar inanın çok merak ediyorum ilk defada tutanı hiç duymadım umutsuzluğada kapılıp bekle nasıl olsa adet olacaksın diyorum kendi kendime yaa birde ben çok cesaretsizim galiba test yapıp üzülmek istemiyorum :18::18::18::18::18:

test yapmasam bu seferde kafayı yerım en ıyısımı bır an once ne olacaksa olsun.... :18::18::18::18::18:[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…