klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım söylemekle çok iyi yapmışsın bence.hem kayınvaliden de anlayışlı davranmış ohhh stresini azalt bundan sonra.
ya isde bakalim iyi oldu ama ilerde tlf ne oldu diye sorup sikistirirsa cvp veririm.artik birazdan eve gitcem aksam girerim artik

ya isde bakalim iyi oldu ama ilerde tlf ne oldu diye sorup sikistirirsa cvp veririm.artik birazdan eve gitcem aksam girerim artik

ben de yokum akşama. misafirim var. hatta önümüzdeki 4 gün de çok zor girerim. akşamları belki eşimin telinden. seninle görüşemeyik belkii:2::2: iyi haberler getir o zamana dek

benimde çok yoğun geliyo ve çok sancım var normalde ilk gün damla damla gelir ve hiç ağrım olmazdı bende o yüzden şüphelendim

ben de yokum akşama. misafirim var. hatta önümüzdeki 4 gün de çok zor girerim. akşamları belki eşimin telinden. seninle görüşemeyik belkii:2::2: iyi haberler getir o zamana dek
insallah canim bende cuma gunu guzel haberler bekliyorum.sendenn

kaldılar valla canım ellerinden gelseler dahada kalırlardı ya daha neler neler anlatmakla bitmez kaynanam istemeye geldi söz kesildi nişanı şöyle yapıcaz düğünü böyle yapıcaz dedi üzerinden zaman geçti hiç bişey yapmadılar 1 milyon bile vermediler eşime komşu gibi giyiip süslenip düğüne geldiler bişey yapmayı bırak bide eşime bir sürü bankadan kredi çektirip kullanmışlarr biz öderiz diye 70 milyar borç yapmışlar hiç birine 1 kuruş ödememişler düğünümü evimi a dan z ye herşeyimi ben kendim yaptım eşimle birlikte evlendik evlendiğimin 2. günü onların yaptığı bu borçlar yüzünden bankalardan hacizler gelmeye başlada 4 sene çalıştım onların borcunu ödedim eşim hapse girmesin diye nefret ediyorum o yüzden onlardan halada hiç bişey olmamış gibi gelip gidiyolar ilgi alaka bekliyolar zaten çocuk konusunda da onları suçluyorum Allah bilir ama bu kadar borç olmasaydı ben ilk evlendiğim zaman yapardım hemen çocuk o zaman hem daha gençtim hem daha sağlıklıydım ama hakkımı hiç helal etmiyorum kusura bakmayın sizin başınızı şişirdim

benimde çok yoğun geliyo ve çok sancım var normalde ilk gün damla damla gelir ve hiç ağrım olmazdı bende o yüzden şüphelendim
bilmişlik taslamamak için doktora sormadım valla ama zaten korunmayan bir kadın için her adet bir düşükmüş. öyle duymuştum. ben bi de korunmayı keseli hep adetim 10-15 gün gecikir oldu. herhalde tutunamıyor diye düşünüyorum. seninki de öyle olabilir cnm

ayyy canımm yaaa.. çok üzüldüm. bizimkiler de hiçbir şey yapmadılar. eşim yaptı çalışarak hatta hala düğün borcumuzu ödüyoruz ama onlardan da senin yaşadığın şeyler gibi durumlar görmedim. kayınvalidem hep söyler size bişey yapamadık diye.. ne kadar zormuş durumun? nefret etmek de haklısın ayrıca. ben anlamıyorum bu insanları yaaa. nasıl bu karakterde olabiliyorlar. yaa madem bu kadar borç taktın, düğünde hiçbişey yapmadın bari insanları evinde huzuruyla bırak.. seninle araları nasıl canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…