klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ve beklenen son oldu adet oldum ama nasıl olduysa ilaçsız 28. günde kendi kendine adet oldum buda bi gelişme sanırım

evet klomen kullandım yumurtam gayet güzel büyüdü çatladı ama olmayınca olmuyo işte

((( gercekten zor... ama sımdı yenı bır baslangıc yapabılırsın. ınan bana adet olmayı bekleyende cok ınsan var. en azından yumurtalar ıyı gelısıyor. bu ay aşılama denesen ???????????

Ah canim siz beni bilmiyosunuz ne geliyosa basima stresden geliyor valla
zd86

keske doktor sana yumoslar buyumuyor demeseydı. eger doktor hersey yolunda yumurtalar ıyı deseydı kafana bu kadar takmazdın onlarda kendılıgındenbuyurdu. ben buna ınanıyorum.
canim dr demesede ben biliyorum yumoslar zor buyuyolar sagolsunlar neyse artik basa gelen cekilir
ve beklenen son oldu adet oldum ama nasıl olduysa ilaçsız 28. günde kendi kendine adet oldum buda bi gelişme sanırım
uzulme simdi yeni tedavi yeni umutlar olcak senin icin ne yapcaksin

kaynanama geldim herseyi anlattim basdan sona rahatladim artik ohh birazda onlar dusunsun tek basima daha fazla tasiyamicaktim.istiyim diye heveslendirme calismalarinada son vercekler artik cok iyi kadin valla oyle teselli ediyoki beni rahatlatti biraz.

((( gercekten zor... ama sımdı yenı bır baslangıc yapabılırsın. ınan bana adet olmayı bekleyende cok ınsan var. en azından yumurtalar ıyı gelısıyor. bu ay aşılama denesen ???????????

gelişiyo ama netice aynı be canım sonuç yok ortada aşılama düşünüyodum aslında ama bu ay ekstradan 2000 tl masraflarımız çıktı aşılama işide kaldı malesef gene klomen kullanıp 1-2 ay daha deniycem mecburen

çok iyi yapmışsın canım bence en azından bilirler ona göre davranırlar ve şanslısın ki anlayışla yaklaşmış ne güzel

çok iyi yapmışsın canım bence en azından bilirler ona göre davranırlar ve şanslısın ki anlayışla yaklaşmış ne güzel

sagolsun cok iyiler bu konuda zaten onlardan yana sıkıntım hiç olmadı sadece gel git yapmagı cok ıstıyolar ben hep kacıyodum şimdide int.için geldim biliyorda bişey demiyor.

kızlar ben geliverdim ya bişiyi merak ettim dün bi bayan vardı test yapmıştı ikinci çizgiyi silik gördüm falan diyodu ondan haber var mı hamile mi merak ettim ya:26::26:

kızlar ben geliverdim ya bişiyi merak ettim dün bi bayan vardı test yapmıştı ikinci çizgiyi silik gördüm falan diyodu ondan haber var mı hamile mi merak ettim ya:26::26:

ondan bi daha haber alınamadı canım dün bizde hiç hamile kalan olmadı falan dedik ya korktu heralde onada şanssızlık bulaşır diye

sagolsun cok iyiler bu konuda zaten onlardan yana sıkıntım hiç olmadı sadece gel git yapmagı cok ıstıyolar ben hep kacıyodum şimdide int.için geldim biliyorda bişey demiyor.

gel git yapmayı benimkiler kadar sevemezler bence ben ataşehirde oturuyorum onlar gaziosmanpaşada hiç üşenmiyolar benden yüz bulsalar resmen beraber yaşıycaz ben 15 günlük evliyken tam 10 kişi geldiler 1 hafta bende kaldılar ben çalıştığım halde düşün artık sen gerisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…