klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben iyiyim diyemiycem belirtiler falan olunca çok ümitlenmiştim normalde çünkü adet zamanı benim göğüslerde hiç bi değişiklik olmaz ama bu sefer niye böyle oldu anlamadım testte silikde olsa 2. çizgi çıkar diye bekliyodum o yüzden baya moralim bozuldu ya bide sende öylemisin bilmiyorumda 1 kere hamile kalıp kaybedince bebek isteği çok daha fazla artıyor benim öyle oldu

bu isde zenderuyla konustugumuz konu kizlar bu yazidan bende etkilenmistim kiyapamadim maglum.
dene canım işe yarıycanı zannediyorum çünki hayıt adeti düzenliyor herşeyden önce ama sen bu ay aşılama yaptırcan hayırlısı olsun tutsun inşallah

oo belirtileri geçen aşılamada bende yaşadım göbek altındaki çizgi çok belirğindi öyle böyle değil göğüsler desen öyle bel ağrısı bi gör ve dedim mübarek güne denk geldiğine göre rabbim nasip edecek bu sefer diye ümitlenme ve aşılama yaaa mutlaka tutmuştur niye tutmasın ki diye
evet çocuk özlemi öldürüyo hergün rüyamda çocuk seviyom görüyom evimin içinde çocuk hayali öldürüyo beni ama elden ne gelir allahım sen büyüksün

Bugün herkes bunalım enerjimiz ayın başında tükendi.Zaten evinize tavuk sokmayın antibiyotiği basıyorlar tavuğa 30 günde kesiyorlar sadece köy tavuğu alın ve köy yumurtası yiyin ben bir senedir falan tavuk yemiyorum sebze ve meyveleri mevsiminde yiyorum.Zaten son 3-5 yıldır doğurganlıklar yapay hormonlardan dolayı azalmış.10 kişiden 5'i yardımcı üreme tekniklerini kullanıyor.

kız ne var onu yapmakta çay bardağının yarısına hayıt suyu koycan üstünü klorsuz suyla tamamlıycan hazır su varya eee geriye ne kalıyo içmesi e onuda iç bi zahmet yoksa benmi içirem gelem

Son düzenleme:
inşallah kısa zamanda dileğini YÜCE ALLAHIM duyar ve kabul eder tatlım

kız ne var onu yapmakta çay bardağının yarısına hayıt suyu koycan üstünü klorsuz suyla tamamlıycan hazır su varya eee geriye ne kalıyo içmesi e onuda iç bi zahmet yoksa benmiiçirem gelem

kız yok ben o mecit efendi suyundan almadım. hayıt tohumu aldım. onu da biraz eziyorsun. bir bardak su koyup 15-20 dk kaynatıyorsun. tabi ben hep unutuyorum koyduktan sonra bir gidiyorum su kalmamış içinde pişman oldum. şimdi o sudan alıcam. ama olsun gelip içirsen hiiiç fena olmaz. şifa olur ellerin belki

ben zaten hiç tavuk yemiyordum. ama domatesten vazgeçemedim işte neyse bu yaz bol bol konserve yapıp koymam lazım yumurtayı köy yumurtası alıyoruz tabi doğruysa. yoğurdu mayalıyorum. ayyy artık ne olsun yavvv... ben bile yapıyorsam bunları bebiş de şimdiden şımarmasın gelsin artık

Pco var kendi kendime bile yılda 3 kez falan anca adet olabilirmişim.Evet çoğul gebelik düşünsene 6 tane çocuk doğurduğunu hem bünyemiz içinde riskli

canim Allah yapmak zorunda birakmasin ama biri 4 uze hamile kalmis boyle 2 sini sonlandirmislar anne karninda yani ...tabi senin yuregin el verirmi bilmem ama zaten anne karninda o kadar bebek buyuyemez mecbur bir bakima

yok anam bana uyku falan yok suu yumoslar buyuyene kadar stresli ay girdim ben gecen ay rahattim gulup oynuyodum ama stres e basladim.kafamda bir suru ????? var.

canim ya bunlar bir bahane tabii hersey gdo yuzunden ama korunmak icin ciftligimizin olmsi tavuklari inekleri donatesleri biz beslememiz yetistirmemiz lazim baksana pirincde bile gdo cikti.bir kismida yayilmis turkiyeye ne yapcaz.artik insanlarin gozunu para burumuz baksana yaptigin yogurdun sutu inekden inekneyle beslenmis o sut nasil olnus sute sutden fazla su katiyolar valla gozumle gordum.ama sen catalcadasin biraz daha dogalliga yakinsin ama burda imkansiz

kızlar bu ne boyle herkez mutsuz. yapmayın bunlar bıle cok etkılıyor ınsanı. olacak ınsallah enınde sonunda olacak. yazdıgınız sorunları dusununce cok basıt ınanın nelerı var kımler cocuk sahıbı oluyor sızde bılıyorsunuz. lutfen baska seylerle ılgılenmeye calısın... olacak ben ınanıyorum....

evet canım burada imkanım fazla. eşimin köyden gelen öğrencileri var. sütçüler dolaşıyor köyden gelen. ama dediğin de doğru. ne kadar dikkat edersek edelim mecburen hormonlu gıdalara bulaşıyoruz. her şey bahane ama yine de dikkat etmek lazım. eşimle biz zaten bebekten önce de dikkat ediyorduk birçok şeye. salam, sosis vs almıyoruz artık.

yok anam bana uyku falan yok suu yumoslar buyuyene kadar stresli ay girdim ben gecen ay rahattim gulup oynuyodum ama stres e basladim.kafamda bir suru ????? var.

canım stresle olacak şey değil buu. kafanı dağıt biraz. az önce yazdım. kocişin bir arkadaşından bahsettim. okumuşsundur. kısmetimizde ne zaman var bilinmezz. benim nedense dün doktorda moralim hiç bozulmadı. sen de öyle olmaya çalış. böyle giderse tutacağı varsa da tutmaz bak

zd86

keske doktor sana yumoslar buyumuyor demeseydı. eger doktor hersey yolunda yumurtalar ıyı deseydı kafana bu kadar takmazdın onlarda kendılıgındenbuyurdu. ben buna ınanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…