klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

gunaydin benide uyku tutmadi moralim sifir uyandim.bu bebis hic gelmicek kizlar hersey bos cikcak bu caba hersey boss

canım denizcim sende üzme bu kadar kendini Allah büyük ne insanların çocuğu oluyor çok şükür bizlerin sorunları basit sorunlar neden olması sadece sabır edip beklememiz lazım sen kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama ben evleneli 5,5 sene oldu yaşımda 29 banada millet neler neler diyor ama napıyım Allah vermedikten sonra ben kendimi de parçalasam boş

Günaydın arkadaşlar bende pazartesiden beri bitiğim hep ağlıyorum bu ay kimseye uğurlu gelmedi gibi .Allahım bize sabır ver bir umut ver senin herşeye gücün yeter.....

sen adet mi olduydun yaa kızlar ben bu ayın böyle olcagını biliyodum maglumda gelecekden korkuyorum.

takılma canım en azından sonrakı ay falan kesin olur.sende sorun varmıydıkı! klomen ve cat.ign.kullandınmıkı!

bende sorun şu ilaç kullanmadan yumurtam büyümüyo klomen kullandım bu ay iğne falan vermedi doktor ama çok güzel büyümüştü
22 mm oldu günleri falanda kaçırmadık ama olmadı büyüyo çatlıyo ama tutmuyo işte

elifcim yaa sankı bu yumoslar hiç buyumucek gibi geliyor senle aynı senede evlenmısız canım benım yasımda 27 di milletin sorması degilde evde cok sıkıldım tek basıma ya eşimde artık ıstıyor etrafdan görunce özenıyor anlıyorum kendimi daha kötu hıssedıyorum.gucum bitti artık.sen olmus gene olur en azından tuttugunu biliyosun benım hıc ttmadı canım 1 kere bile tutmadı.

sen adet mi olduydun yaa kızlar ben bu ayın böyle olcagını biliyodum maglumda gelecekden korkuyorum.

Hepinizin yumurtası gelişiyo bir şekilde ne güzel ama benim yumurtalarım gelişmiyo gelişsede 11 mm kalıyo zaten adetim ilaçsız gelmiyoo önümüzde ki ay göbekten iğne gelişmezse tüp bebek dedi doktor bende kala kaldım umutsuzum mutsuzum suskunum

senle herseyımız aynıymış. valla benımde ilacsız buyumuyor işde klomenle zorla buyudu bu ignelerle olcak bilmıyorum ama gelecekden cok korkuyorum.

ah canım ah zorla buyuduler işde incir vs sayesinde sizce yumos buyumeden tup bebek yapılıyormu? onu bilmiyorum ve yapılmıyor sanıyor o yuzdende gelecekden korkuyorum.

Hamilelere bakamıyorum bebekleri sevemiyorum nasıl bir durum bu ya sizde böylemisiniz
evet benim hamile bir akrabam var onu görmek ıstemıyorum cok severim kendisini ama anlıyosunuz degillmi ama yanına gidince karnıyla ılgılenınce özguvenım geliyor herkezin oluyor benımde olcak gibi ama kk girince aslında bu dertden muzdarıp bir suru ınsanın varlıgını görunce korkuyorum.degişik duygular içindeyim.

gün çok umutsuz başlamış.

ölümden başka herşeyin çaresi bulunur.kafanızı takmayın.herkes kendi hayatını yaşar.kulağını tıkamayı bilmezsen üzülen hep sen olursun.değermi 3 günlük dünyada???

senle herseyımız aynıymış. valla benımde ilacsız buyumuyor işde klomenle zorla buyudu bu ignelerle olcak bilmıyorum ama gelecekden cok korkuyorum.

evet bende şimdi fark ettim canım aynı yıl evlenmişiz sen hiç canını sıkma senin klomenle 18 mm olduysa bu iğnelerle hayli hayli büyür inşallah tutarda sen hiç kötü düşünme bizim bi akrabamızın bu iğnelerle yumurta takibi yaptı doktoru ikizleri oldu ikiside erkek şimdi 2 yaşını geçtiler bile bu iğneler klomene göre çok çok daha etkili ve yumurta kalitesinide arttırıyor canım

hani kan testti yaptırsan dicektım ama 6 un öncede bellı olmaz allaha emanet iç bari birgun sen bilirsin ama

canım hamişsem bile geç döllenme ile olur.çünkü geç çatladı yumurta.hı yumurta çatladı mı onu da bilmiyorum ama bence çatladı geç de olsa.sanmıyorum hamile kaldığımı ama yinede insan düşünüyor

penisilin içeren antibiyotikler içilebilirmiş zorunlu hallerde

Valla cocuk olmıcak Ölmek istiyorum o derece yanı onsuz artık mutlu olamam ve gulemem bunu biliyorum belkı sizide üzüyorum suan ama böyle dusunuyorum.

ah canım ah zorla buyuduler işde incir vs sayesinde sizce yumos buyumeden tup bebek yapılıyormu? onu bilmiyorum ve yapılmıyor sanıyor o yuzdende gelecekden korkuyorum.

İğneyle hormon vererek yumurtalarını geliştiriyorlar (yumurta geliştirme sorun olmuyo )kaç tane gelişirse gelişsinn isterse 30 tane olsun dışarıda dölleyip rahme yerleştirdikleri için istedikleri kadar yumurtayı döllerler eğer ki sadece klomen ya da göbekten iğneyle 30 tane yumurta gelişse bizim için riskli ama tüpte bu risk ortadan kalkıyo sonra genel anestezi ile gelişen yumurtaları bir tüpün içine alıyorlar bölünmesini sağlayıp içine sperm enjekte ediyorlar ve rahime yerleştiriyorlar durum bundan ibaret umarım aktarabilmişimdir

ah canım insallah birden fazla yumurtam olsa sansımda artcak ama en az 3 gelisirmi acep cok seymi istedim birden bilmiyorum ama gücüm gercekden tukendi .....

gec döllenmeyse yapmaz daha o yerine bile yeni yerlesmiştir belkide yerlesiyordur hissetmez herhalde tam bilemiyorum ama oyle dusunuyorum.

bende çok fazla istiyorum.hamile görünce içim cız ediyor.ama allah doğru zamanı bilir.isyan etmiyorum hiç bir zaman.eğerki çocuğum olmazsa evlatlık alırım.kendi canından kanından olmasa da annelik duygusunu o da yaşatacaktır.ama bunlar uzun vadeli şeyler.allahın izniyle hepimizin kucakları dolacak inş.

kafayı takmamak lazım.benim işim çok stresli.sürekli baskı altında çalışıyorum.bu da etkiliyor beni.şimdi 1 hafta izin aldım kafam boşalıyor.birazdan kurabiye kursuna gidicem

böyle tüp bebegi anlatınca sen tutar gibi geldi bana :26: baksana yumurta kesin buyuyor dısarda catlatıp spremle birlestiriyolar tüpe yerlestiriyolar tek care ilerleyıp rahime gitmesi kalıyr yanı neden olmasın dıyorum azcık moralım duzelmeye basladı bazen dunya basım yıkılıyor ve cok umutsuzlasıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…