klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

o zaman çok fazla yeme. günde 3 tane falan yesen yeter herhalde.. öncesinde bal falan da kullanmışsın. sadece incir ye bu kez

simdi bir topik var onlar zk da bu yollarda gecmisler tuple hamileler ama tupleri zk rapor alip disarda ozelde yapmislar cok bilgiler onlarada sordum cvp yazarlarsa ona gore karar veririm soylerim sizede kiiz sende dikkatli ol bak ben cok gordum olcuyu kacirani yani anladin sen beni

Valla benim klomenle ilk ayim basarisiz.bu ay doz artacak.bende incir yemeyi dusundum ama vazgectim.belki doz artinca yeterli buyukluge ulasir.fazla buyumesin bu seferde.
2 gundur sag bagdemcigin cok acio ama ilac icmek istemiorum ne olur ne olmaz

canım ben geçen ay sabah 2 akşam 2 klomen içtim. bal tarçın çörekotu ve incir yedim. ona rağmen işe yarar 1 tane yumoş vardı. bence sen yine de ek bişeyler ye

canim bende cat.ignesinde 20 gun sonra adet olan duydum aklinda olsun ama ins.bebis senledir annesi sen aklina kotu sey getirme

​Sürekli bebek istememize ragmen bebegimiz olmuyordu gezmedigim doktor icmedigim ilaç yapmadıgım kocakarı ilacı kalmamıstı hatta annem artık seda sayana gidecem diyordu üstelik cevrenin olmuyormu sizmi itemiyorsunuz falancanın kızı ilk geceden hamile kalmıs hocayamı gitsen allahım artık cıldırmıstım hamilegörünce aglıyordum birinin bebegi olsa kucagıma alsam aman nazar degdirecegimi mi düsünürler almasan kıskandı mı diyecekler artık psikolojim bozuldu üstelik hangi doktora gittiysem sebepsiz infertilite diyordu yani esimde bende sorun yok ama kafaya taktıgım ıicin olmuyormus neyse esimin is sebebiyle sehir degistirdik ben gezdim tozdum artık tamamen olmayacagını kabullendim ümidimi kestim sonra bir alıverıs merkezine gitmistik bebek kıyafetlerını görünce bir aktara gittim durumu anlattım oda mecit efendi hayıt suyu diye bir sisenin icinde aromatık bı su gösterdi ayrıyeten yanında arısütü poleni kapsülü kullanacakmısım bunu kullananların ikizi oldu dedi inanmadim esnaf iste dedim cıktım ama bide bana sorun aklım sisede kaldı ertesi gün dayanamadım aman neler icmedinki onuda al dedim tabi ümidim yoktu o arada fulsac diye cok hafıf bir rahatlatıcı antideprasan alıyomum size yemin ederim sise yarıya gelmeden hamile kaldım üc ay iceceksin demisti aynı sekılde iki kiseye daha önerdim onlarda hamile kaldı rabbime sükürler olsun melek gibi bir kızım oldu 2 yasında arastırdım hayıt kadınlara özel bir bitki simdi nezaman cocugu olmayan birini görsem hemen kgıt kalem yazıyorum veriyorum doktor oldum sanki recete yazar gibi tık tık sasırıyorlar allahım kimsenin kucagını bos koymasın bunun acısını ben bılırım daha coook recetelerım var simdilik bunu deneyin derim insallah olur bide olacak olmayacak diye düsünmeyin rahat olun bakın piti piti nasıl gelir size kuzucuklar tabiki veren allhım onlar vesile

gamze bunu okumuştuk biz de. hatta geçen denizle bahsettik. ben de gidip hayıt tohumu aldım. bugün de arı sürü polen bal karışımı. ama ne kadar etkili olur bilmiyorum. hayıt çayını yapmak zor geliyor bana sabah akşam. orada yazan mecit efendi hayıt suyunu almayı düşünüyorum

bu isde zenderuyla konustugumuz konu kizlar bu yazidan bende etkilenmistim kiyapamadim maglum.

anladım anladım canım.. herşey olabilir tabi. dikkat etmek llazım.. ya zk de yaptıran yok muymuş hiçç

anladım anladım canım.. herşey olabilir tabi. dikkat etmek llazım.. ya zk de yaptıran yok muymuş hiçç

varda canim onlar bu nlari asmislar hamile bile kalmislar sordum ins.cvp verirler yaa onlar dediki zk asilamaylada tuplede kalinmiyor yani bir kisi asilamayla kalmis o da dusmus tabii kismet ama orda 2 asilamayi yap sonra tup raporunu al ozel e git diyolar banada mantikli geldi oyle yapcam ama gerek kalmaz ins. yani senin orda devlet hastanesi yokmu canm rapor verebilcek ilersi icin diyorum.zk da yapilanlara pek guvenmiyorum anlicagin rapor icin gidiyorum tup icin

valla canım hiçbir bilgim yok. hiç duymadım şimdiye kadar. rapor verilmesi için aşılama ya da tüp bebek yapılan bir hastane olması mı gerekiyor acaba

isimlerini versene bana kanuni sultan suleyman hastanesi yakinmi

yaa canım çatalcaya her yer uzak ama kanuni sultan süleymanı biliyorum. 2 ay önce arkadasım orda doğum yaptı. yanına gitmiştik. ama özel arabayla. başakşehir taraflarında. çatalca, büyükçekmece devlet hastanesi var yakın olarak. onun dışında her yer bana bağdat

oyle bir yer olmaliki sik gidip gelcegin bir yer bulmaliyiz neyse daha var arastiralim biraz sende bak etrafina
yaa kartaldan zk nasil gidilirki capitolle araba vardi ama yada ordan yurursun yaz zaten

oyle bir yer olmaliki sik gidip gelcegin bir yer bulmaliyiz neyse daha var arastiralim biraz sende bak etrafina
yaa kartaldan zk nasil gidilirki capitolle araba vardi ama yada ordan yurursun yaz zaten
ben avrupa yakasını çok iyi bilmiyorum. anadolu yakasında bir şekilde bulurum. 16a'nın geçtiği yere yakın değil mi zk?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…