klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bir ay önce klomene basladım gunde ıkı kez bıttıkten 5 gun sonra calatma ığnesi vuruldum doktorum kac santım olmus demedı bende yenı oldugum ıcın sormamıstım bekledım hastalıgıma ıkı gun kala once pembe akıntı sonra normal kanama oldu ama soyle bırsey var esımle ılıskıye gırene kadar bır sey yoktu kanama agrı biraz sert yaptı sonra buyuk bı agrı ardından ıkı uc saat sonra pembe akıntı sabahıda kanama oldu korktum acaba bırsey mı oldu dıye ama bı bılgımde yok yarın hastaıgımın ıkıncı gunu doktora gıdıcem tekrar klomen ve ığne icin ama korkuyorum iğne kist yapıyo dıyolar ıkıncı kez çatlatma iğnesi olup hamıle kalanlar bır cvp verın bana lutfeennnn:))

arkadasim burda daha hamile kalan yok bekliyoruz.
sıkıcı bir pazardan günaydınlar...
neden sikici canim
benim rahatsızlığımda kilo önemliymiş diyet yaptım kilo verdim işte gelecek ay gonal f iğne kullanacagım.klomen bana hiç etki etmedi yaa2 yıllık evliyim.sen ne kadardır evlisin?hangi tedavilerden geçtin?
5 yil 9 aylik evliyim insallah tedavin olumlu olur bu ayy

arkadasim burda daha hamile kalan yok bekliyoruz.

neden sikici canim

5 yil 9 aylik evliyim insallah tedavin olumlu olur bu ayy

pazar gününün genel havasına birde güneşsiz hava koşulları eklenince iyice sıkıcı oluyor sanırım .ne dışarı çıkasım var nede temizlik yapasım miskin miskin pc karşısındayım işte.

henüz hamiş çıkmadı değilmi :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…