klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

erken gebelik testi ne?
İliskiden 4-5 gun sonra dogru sonuc verdigi solenior.daha hassas sanirim.

Benim bat 16 nisan.sali gunu 1 yumosum wardi 11di boyutu.klomen ise yaramadi yani.doktorda pkoda her zaman supriz vardir belki gec dollenme ile olur dedi.dun ve bugun uzayan akintim vardi.bende yumurtladigimi dusunerek sabahi bos gecmedim.yumurta kac mm catlio tam olarak.13 14 de catlamazmiki

bence zarararı yoktur bende dupbaston kullanırken bır gun ıcmeyı unutmustum u tane ıctım bı gunde :) dupbastonla progestan aynı dr bısey olmaz demıstı ama fazla horman tabı :)

bir taneden bir şey olmaz herhalde. çok tırsma bişeycik olmaz inşş

bence zarararı yoktur bende dupbaston kullanırken bır gun ıcmeyı unutmustum u tane ıctım bı gunde :) dupbastonla progestan aynı dr bısey olmaz demıstı ama fazla horman tabı :)

hay allah, içmeyi mi unuttum fazla mı içtim naptım anlamadım ki vallaa

canım benim doktorum yumurtanın enini boyunu ölçtü. ikisinin ortalaması en az 18 olmalı demişti çatlatma iğnesi için. ama kendi kendine o boyda çatlar mı bilemem

acaba eşime çakşır tozunu kendımede hayıt suyunu mu denesem :)) tek care onlar kaldı :)
bende hayiti denemek isterdim ama simdi asilama ilk kez olcagi icin ek bisey kullamicam bir gun ara verirsem kesin hayitti denemek isderim.kiizz catalcali sen eger ara verirsen hayit suyunu arastir kullan derim.

bende hayiti denemek isterdim ama simdi asilama ilk kez olcagi icin ek bisey kullamicam bir gun ara verirsem kesin hayitti denemek isderim.kiizz catalcali sen eger ara verirsen hayit suyunu arastir kullan derim.

yengem 5. yılından sonra hayıt suyuyla we arı sutu yle hamıle kalmıstı ben mıdemden dolayı deneyemıyordum ama son care yapcam

valla bir o kaldı zaten canım :)) bal çörekotunu bıraktım artık. çok kilo aldım. hayıt suyunu denicem

bende arastirmistim 7 gunden sonra diye okudum birde tanesi 20 tl falandi o paraya kan testti yaptiririm ozelde hem degerinide ogrenirim diye almadim sen kaca aldin canim 4-5 tane?

bende arastirmistim 7 gunden sonra diye okudum birde tanesi 20 tl falandi o paraya kan testti yaptiririm ozelde hem degerinide ogrenirim diye almadim sen kaca aldin canim 4-5 tane?

bence de boşuna para vermeye gerek yok. sağlık ocakları kan testi yapıyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…