klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım 12 silme tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu, 10 çay kaşığı tarçın. 10 yemek kaşığı bal. adetin 2. günü başlıyorsun yemeye. 12. güne kadar.
ben aç karnına bi de yatmadan 1 tatlı kaşıgı yedim. bi de 14. güne kadar devam ettim.
ama var ya acaippp kilo aldırıoo :KK43: şuan 2 aydır 65 kilo olmuşumdur. elbiselerim olmuo artık. göbüşüm taşıyor hep :KK43:(

teşekkür ederim canım önümüzde ki ay deneyebilirim yeterince kilo sorunum var ama ne yapalım :KK52::KK52::KK52:

Ben kocamdan daha beterim:-)valla bu aksam nabzim 110lara cikti heyecandan

oyle canim bizde de 1-0 ken sinirler tavandi yani sonra 2-1 bitince kizdim bende bosa sinir yapiyodun diye fatih terime ne olmus oyle yorumlari dinliyoruz.ama statda olmak farkli bugun gitcektik ben vazgecirdim.basim agriyorda azicik

ıyyy malesef :KK43:(( folloş olduk :KK43:
zaten psikolojim bozuluyor onda bi de kocam ne sorsa beğenirsiniz :" doğru söyle ultrason da zevk alıyor musun?"
manyak yaa.. ben de dedim "heee çok zevk alıyorum seni ultrason cihazıyla aldatıyorum"

canım sen beni güldürdün allah ta seni güldürsün emi..:KK52::KK52::KK52::KK52:

ben ilçede oturuyorum.. hsg için ile gitmiştim. o gün ultrasonla bakmıştı. büyüyen yumurtaların var demişti.. bu hafta rapor alacağım zaten.. ben defalarca bakanlığa milli eğitime durumumu bildirdim. tedavi olmam gerekiyor. görevlendirme yapın dedim.. onlar çare bulmadılar. onlar bulmazsa çareyi ben bulurum.. rapor alırım.. Allah Allah..yarın ilçedeki doktoruma giderimde randevular hep dolmuş.. tek doktor hastanede.. artık sabahtan gidip alırım sırayı.. bi bakalım yumurtacıklar ne alemde :)))

yaa zaten adamın yoksa her şekilde sıkıntı. eşimin okulunda geçen yıl kayseri'den görevlendirme ile gelen biri vardı. duyunca yuhh dedim :) yaa sevindim senin adına ne güzel taa o zaman varmış yumurtaların. büyümüşlerdir şimdi. haber verirsin durumunu gidince

teşekkür ederim canım önümüzde ki ay deneyebilirim yeterince kilo sorunum var ama ne yapalım :KK52::KK52::KK52:

evet canım yapacak bir şey yok. doğurduktan sonra toptan veririz kiloları. rica ederim ne demek. ama sen yine de dikkat et. doknursa yeme. bazılarına dokunabiliyormuş.

oyle canim bizde de 1-0 ken sinirler tavandi yani sonra 2-1 bitince kizdim bende bosa sinir yapiyodun diye fatih terime ne olmus oyle yorumlari dinliyoruz.ama statda olmak farkli bugun gitcektik ben vazgecirdim.basim agriyorda azicik

kız deli misiniz siz yahuu? stressiz olmanız gereken zamanlar bir de maç mı izleyip geriliyorsunuz? yasaklıyorum size :))

Kafayi baska seylerle yoruoruz valla:-)dagilio iyi oluo.
Ewde erken gebelik testi war 5 tane.ne zaman yapsam:p

canım sevgisini bilmem de kıskandığı kesin. nasıl anladın kıss kıskanç olduğunu :KK43:(
ben anlarim kizzz gecen dediya spremler karisir diye o geldi aklima ee ultrasyon cihazinda da kiskandi eee
kız deli misiniz siz yahuu? stressiz olmanız gereken zamanlar bir de maç mı izleyip geriliyorsunuz? yasaklıyorum size :))
ben macda stres yapmamki stres atarim ovv statda avaz avaz bagir bak sinir stres kalmiyor.o yuzden evde izlemeyi sevmiyom bagiramiyom basim agrimasaydi iyiydii icimdeki bagirarak atardin valla macda

kızlar anlamadıgım sey progeston ne ıse yarıyor

progestanın biçok etkisi varmış canım, döllenme olmuşsa mesela düşüğü engelliyormuş, döllenme yoksa da adeti kolaylaştırıyormuş..2si de tezat şeyler nası yapıosa artık:S düşüğü önlesin diye verdi bana doktor bu ay.. inşallah işe yaramıştır 1 tane kaldı onu da yarın sabah alcam ve btcek..

ben anlarim kizzz gecen dediya spremler karisir diye o geldi aklima ee ultrasyon cihazinda da kiskandi eee

ben macda stres yapmamki stres atarim ovv statda avaz avaz bagir bak sinir stres kalmiyor.o yuzden evde izlemeyi sevmiyom bagiramiyom basim agrimasaydi iyiydii icimdeki bagirarak atardin valla macda

malesef çok kıskanç. ama ultrasondan kıskanması da komik tabi..
yav stres atıyor olabilirsiniz ama izlerken gerilir insan. dikkat edin haaa. benden söylemesi.

Kızlar şmdi progestanı içerken farkettim 1 tane kalmış diye sevindimm..ama işin garip tarafı günde 2 tane alıorm ve ilk defa kullandığım gün sabah içerek başlamıştım..yani aslında yarına 2 tane kalması gerekiyodu 1 tane değil:S:S ben naptım acaba yaa? kesin bigün unutup bi tane daha içtim:S inşallah zararı olmamştr şu an çok tırstım.S

progestanın biçok etkisi varmış canım, döllenme olmuşsa mesela düşüğü engelliyormuş, döllenme yoksa da adeti kolaylaştırıyormuş..2si de tezat şeyler nası yapıosa artık:S düşüğü önlesin diye verdi bana doktor bu ay.. inşallah işe yaramıştır 1 tane kaldı onu da yarın sabah alcam ve btcek..

bende anlamadım bi turlu gercı ben sancılı adet gecırıyorum dedım belkı duzeltır yha

X