klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende de klomen ilk ay işe yaramadı. 2. ay ben bu karışımlar yaptım. işe yaradı. büyüdü bir yumurtam. o yüzden sordum. hakkında hayırlısı olsun.

Cnm ne karışımı yaptın bende klomen kullandım bide çörekotu bal tarcın yedim 4 tane yumurtam olmuş doktora söledim bu karışımı yaptıgımı ne yaptıysan cok iyi yapmışsın dedi

benim üvey anneannem öle. 7-8 yıl gitmediği hoca, türbe kalmamış :) sonra peşpeşe 5 tane olmuş. ama hangisinin hikmetidir bilinmez :))

iki üç ay önce bende gitmiştim bi hocaya ama benden bişeyler istedi ve ayrıca para aldı eşimde bir daha gitmemi istemedi ama benimki de umut ya olursa diye

bende kullanmadım.. bugün hafif ağrım olduğu için antibiyotikten aldım bi tane onuda kullanmıyorum normalde. sen kullanıyormusun antibiyotik

canım bana da antibiyotik vermişti. ama benim içim rahat etmedi. bu ay es geçmek istemedim. 3 gün kullandım. bugün de doktora mideme dokundu dedim :)) 3 gün kullanmışsın yeter dedi :))

iki üç ay önce bende gitmiştim bi hocaya ama benden bişeyler istedi ve ayrıca para aldı eşimde bir daha gitmemi istemedi ama benimki de umut ya olursa diye

yaa valla ne hallere düştük şuraya bak.. Allah evladın da hayırlısını versin. hem bak ahirette çocugu olanlar olmayanlardan daha çok hesap verecekmiş. eğer olmazsa bebişimiz ahirette yırttık :))

kızlar bal çörek otu tarçın karışımı nasıl yapılıyo hangisinden ne kadar konuyo günde ne kadar yeniyo ???:44::44::44:

Sayfa ne cabuk ilerlio.ben biraz fanatik gsliyim.maci izledim simdi survivor takiliom size bakim dedim

canım bana da antibiyotik vermişti. ama benim içim rahat etmedi. bu ay es geçmek istemedim. 3 gün kullandım. bugün de doktora mideme dokundu dedim :)) 3 gün kullanmışsın yeter dedi :))

inanırmısın benim gerçekten mideme dokunmuştu o ilaçlar.. doktorun öyle söylemesi iyi sevindim :)

Cnm ne karışımı yaptın bende klomen kullandım bide çörekotu bal tarcın yedim 4 tane yumurtam olmuş doktora söledim bu karışımı yaptıgımı ne yaptıysan cok iyi yapmışsın dedi

maşallahh. bende de 3 tane vardı da 2 tanesi küçüktü.zeynepcim ben de bal tarçın çörekotu yedim sabah akşam. bi de incir yedim yanında ikişer tane.
yumurta oluşumuna yürüyüş de çok iyi geliyormuş aklında bulunsun. yürüdükçe kadının yumurtalıkları çalışırmış. doktorum da bana yürüyüş yap dedi :))

inanırmısın benim gerçekten mideme dokunmuştu o ilaçlar.. doktorun öyle söylemesi iyi sevindim :)

şimdi seninle aynı noktadayız :)) sen keşke bu hafta içi rapor falan alsan. kocişinden ayrı kalmasan.sen gitmedin dimi doktora daha sonra yumurtalarına baktırmak için?

kızlar bal çörek otu tarçın karışımı nasıl yapılıyo hangisinden ne kadar konuyo günde ne kadar yeniyo ???:44::44::44:

canım 12 silme tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu, 10 çay kaşığı tarçın. 10 yemek kaşığı bal. adetin 2. günü başlıyorsun yemeye. 12. güne kadar.
ben aç karnına bi de yatmadan 1 tatlı kaşıgı yedim. bi de 14. güne kadar devam ettim.
ama var ya acaippp kilo aldırıoo şuan 2 aydır 65 kilo olmuşumdur. elbiselerim olmuo artık. göbüşüm taşıyor hep (

şimdi seninle aynı noktadayız :)) sen keşke bu hafta içi rapor falan alsan. kocişinden ayrı kalmasan.sen gitmedin dimi doktora daha sonra yumurtalarına baktırmak için?

ben ilçede oturuyorum.. hsg için ile gitmiştim. o gün ultrasonla bakmıştı. büyüyen yumurtaların var demişti.. bu hafta rapor alacağım zaten.. ben defalarca bakanlığa milli eğitime durumumu bildirdim. tedavi olmam gerekiyor. görevlendirme yapın dedim.. onlar çare bulmadılar. onlar bulmazsa çareyi ben bulurum.. rapor alırım.. Allah Allah..yarın ilçedeki doktoruma giderimde randevular hep dolmuş.. tek doktor hastanede.. artık sabahtan gidip alırım sırayı.. bi bakalım yumurtacıklar ne alemde :)))

Kizlar doktora gittiginizde yumos takibi icin vajinal ultrasonyapiolar sizede dimi

ıyyy malesef (( folloş olduk
zaten psikolojim bozuluyor onda bi de kocam ne sorsa beğenirsiniz :" doğru söyle ultrason da zevk alıyor musun?"
manyak yaa.. ben de dedim "heee çok zevk alıyorum seni ultrason cihazıyla aldatıyorum"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…