klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ne demiş ne demiş kız meraklandırma da ded hadi helebak zaten dişim ağrıyor ağlarım

merhaba bugun uye oldum bu siteye birsey sorucam size.klomenle hiç bir yumurtası buyumeyip gonal f ile hamile kalan var mı
aranızda?

ne demiş ne demiş kız meraklandırma da ded hadi helebak zaten dişim ağrıyor ağlarım

meraklanın diye yazmadım zaten :) "bunların bir oğlu olacak, adını ömer koysunlar" demiş yaa.. daha önce biri yine bu sorunla gitmiş ona da yakında çocuğu olacak adını bilmem ne koysun demiş onlara da. kız bikaç sonra hamile kalmış.
bi de eşimle bana büyü yapmışlar ((

canim gozun aydin mutlu haberleri bekliyorum.
kizzzzlaaar..naber nasilsiniz bakayim? cepten girdigimden kimler var goredim. aferin dunden beri cok yazilmamis.cabucak okuyuverdim :)
ben yeni geldim.
hangi sehirdesin sen sibel? istanbulda zeynep kamilde asilama yaptiracak bir arkadas. sanirim tup bebek de yapiliyor
o benim

:))))) hahahha :) bence dr larda ıcten ıce bunu soyluolar :) 19 yasında ewlendım ıste :) dewlet bıle bu yasta bazı ılacları karsılamıo mus :) herkes yasım kucuk olsun dıe cabalar ben buyutmek ıstıyorum :) bende ewlenmeyı dusunmuyordumda cok sewınceeee düşünüyomus ınsan :)

kız ilk dediklerin güzelde inşallah olur bebişin ama 2. söylediğin büyü falan çok kötü hiç korkmuyorlarda böyle şeylerdenbulup kafa göz gircenahada bundan bulsunlar yapanlar

inş sende en yakın zamanda hamile kalırsın canım sonra bizde hocanın kapısında kuyruğa gireriz

slm arkadaşlar.. zenderu kasıklarında hiç hafiften ağrı oluyor mu ?

ya ben bugün doktordan çıkınca kasığıma fena bir ağrı saplandı. kalakaldım öylece. 2 gündür de fena akıntım vardı. yumurta mı çatlıyor acaba dedim ama bugün doktor henüz bir yumurtan yok dedi pazartesi tekrar bakacak ( niye oldu ki bu ağrılar? kız ayşemm içine mi doğdu ağrılarım :))

bitkisel şeyler denedin mi? bal çörekotu tarçın, incir falan

2 yıllık evliyim denedim geçen yıl olmadı.pcos hastasıyım ben klomen de yanıt vermemişti o zaman şimdi de gonal f kullanacagız..uzun bir aradan sonra (yaklaşık 8 aydır hiç tedavi olmadık)bakalım nasıl olacak folükül oluşur mu oluşmaz mı d

bitkisel şeyler denedin mi? bal çörekotu tarçın, incir falan
canim ignelerle arti bisey kullanmasin bence
ayşemm deniz akigo bak burdasınız görüyorum şuan. susmayın gızz

burdayim okuyup yaziyodum bu arada yeni gelen arkadaslar hos gelmisler kollari dolu gitsinler kizz bilgisayardan bakan varsa kimler var ispiyonlasin

canım benimde hafiften ağrım var.. ondan sordum. hsg sonrası yaa. sen neden doktora gidiyorsun. yumurta takibimi yapıyor...?

kız ilk dediklerin güzelde inşallah olur bebişin ama 2. söylediğin büyü falan çok kötü hiç korkmuyorlarda böyle şeylerdenbulup kafa göz gircenahada bundan bulsunlar yapanlar

ya ben büyüden de yaptırandan da korkarım. kimseden de beklemem. ama kızlar valla adamın dedikleri de doğru yani. o yüzden kafam karıştı." bunlar çok tartışıyorlar, tartıştıktan sonra birbirleri görmek bile istemiyorlar, birbirlerini hor görüyorlar ve 10-15 gün küs kalıyorlar, büyü yapılmış"demiş. ve işin kötü tarafı doğru. uzun süredir çok tartışıp küsüyoruz.eşimle küslüklerimiz çok uzun sürüyor ( kızdıgım zaman gözüm görmek istemiyor.

canım inş oluşur ben de bu ay gonal f kullandım 2 tane yumurtam büyüdü umarım seninde büyür

canim ignelerle arti bisey kullanmasin bence

burdayim okuyup yaziyodum bu arada yeni gelen arkadaslar hos gelmisler kollari dolu gitsinler kizz bilgisayardan bakan varsa kimler var ispiyonlasin

hosbuldukkk :) ınsallahhh ellerımız dolu gıtmıcez ellerımız dolu halen kalwyede kadınlar klubune yazacaz :) ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…