klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

maddı durumun el werıyorsa bekleme bence cnm maddı olanagım olsa ben hemen dırek tüp bebek yaparım asılama ılacla tedawı felan yapmam :) beklemek cok yorucu
evet ama doktorum da hemen tüp bebek yapmayalım zorunlu kalmadıkça bu tedavi yöntemini kullanmıyoruz kadına çok fazla hormon yüklüyoruz dedi. Bilmiyorum yaa beklemek de insanı geriyor gerçekten ama aşılamayı bi denerim önce galiba siz aşılama oldunuz mu

offfff ya offf bu diş ağrısı geçmek bilmiyor ..ilaçta içemiyorum bat tarihime 5 gün kaldı

Sen bol bol dinlen tatlım inşallah güzel haberlerini alırız Allah emeklerimizin karşılığını verir inşallah. Önemli birşey yok herkes çalışmalara devam ediyor tabi bide beklenmeyen erken regliler var :))

ben adanadayım cnmm keşke istanbulda olsam doktorlarını cok övüyorlar
benim de imkanim yok. hatta devlette yapildigini ben bilmiyordum bile. topicten arkadas soyledi sagolsun.birgun asilama y da tup bebege karar verirsem oraya giderim herhalde.
sendde de bende de ins bunlara gerek kalmadan hamis kaliriz. rabbim gonlune gore versin canm

cok cok qecmıs olsun cok kotudur dıs agrısı yha kndımden bılıyorum ılac ıcemıosan dişinin uzerıne karanfıl koy bı tane hafıfletır az da olsa cnm
çok saol canım benim öldürüyor beni kafamı duvarlara vurasım geliyor ağrıyınca boğazımı bile şişirdi

aminnnnnnnnn inşallah cnm yha duadan baska yapacak bıseyımız yk tedawızımı yaptırcaz ımkanlar butununde takdırı dualarla allaha bırakacaz ol deyınce oluwerecek :) en onemlııs sabır lazım o da zor oluo dogal olarak kızlar yaslar kac kac yıllık ewlısınız sorun ne bu konularda meraklıyımda :)

ben 28 yasindayim. 1,5 yillik ewliyim. 1 senedir bebis istiyom ama olmuyooo

ben 28 yasindayim. 1,5 yillik ewliyim. 1 senedir bebis istiyom ama olmuyooo

cok da gec degıl aslında cnm benım arkadas tam 1. yılında dogal yoldan hamıle kaldı bende 22 aylık ewlıyım 22 ayırda cocuk ıstıyoruz olmuo 21 yasına yenı gırdım dr lar yasım kuuck dıe pek onemsemıo cocuk ıstedıgımı :)

kızlar şimdik size bişey anlatcamm. benim görümcem bir hocaya gitmiş. ama tanıdıkları bir adam. böyle daha önce büyü yapılmış sorunları olan kişilere derman bulmuş. gittiğinde adama eşimle benim resmimi de göstermiş. "1 senedir çocukları olmuyor" falan demiş. adam da ne demiş biliyor musunuzz :)))

yaaa evet çok küçüksün dahaa.. kız senin doğurganlık yaşın bile gelmemiş :))) senin yaşında ben ooo evlenmeyi bile düşünmüyordum. daha çok küçüksün oluruna bırak. 25 ten sonra paniklersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…